Bedava internet

Turkcell’de 5 GB internet sadece 10 TL

18 Eylül 2019
Turkcell’de 5 GB internet sadece 10 TL

Turkcell’de 5 GB internet sadece 10 TL olarak faydalanabilirsin. Instagram Paketi ile Instagram keyfini doya doya yaşayabilirsin. İnstagram uygulaması bir çok mobil hat kullanıcısının internetini erken tüketen uygulamalardan biri.

Kampanya dahilinde verilen paketleri Turkcell noktalarından, SMS ile ve Hesabım’dan satın alabilirsiniz. Pos kanalı harici kanallardan alınan paketler alındığı tarihten itibaren 1 ay yani 30 gün sonra yenilenmektedir. Yalnızca faturasız aboneler paketi bir ay içinde en fazla 4 defa olmak üzere Pos kanalından satın alınabilmektedir.

Ücret ödemeden faydalanabileceğiniz hediyeler için Turkcell bedava internet sayfasını kontrol edebilirsiniz.

Turkcell Instagram Paketi

  • Katılmak için INSTAGRAM yaz 2200‘a gönder.
  • Instagram uygulamasında geçerli 5 GB Paket fiyatı 10 TL’dir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  • Paketler kapsamındaki kullanılmayan faydalar bir sonraki aya devretmez.
  • Paketler kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
  • Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
  • Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler.
  • Instagram canlı yayın ve görüntülü görüşme kullanımları pakete dahil değildir.

Operatörler Arası Rekabet ve Müşterinin Tercihi

GSM sektörünü ülkemizde gün geçtikçe kullanımı daha da artmaktadır. Hızla gelişen bu sektörde rekabet yarışında da artış gözlemlenebilir. Her bir GSM operatörünün hedefi rekabet piyasasında üstünlük sağlamak ve uzun soluklu hizmet verebilmektir.  Operatörler, kullanıcıya sundukları ürün ve hizmetlerin memnuniyetini, kaliteli oluşunu, fiyatlandırma ve müşterinin markaya bağlılığını esas almaktadır.

Kullanıcıların telekomünikasyon hizmetlerini kullanma aralıkları kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Genellikle müşteriler, memnun kaldıkları operatörlere sadık kalıp kullanmaya devam ederler. Yurtiçi ve yurtdışı konuşma, SMS ve data tek bir paket haline getirilip müşterinin beğenisine sunulur. Tabii bu hizmetleri tekli de alabilirsiniz. Ve bu hizmetleri operatörlerin satış bayilerinden, süpermarketlerden veya internet üzerinden temin edebilirsiniz.

Müşterilerin bu operatörleri hangi kriterlere göre tercih ediyor sorusunun cevabı oldukça açık; paket fiyatlarının düşük olması. Akraba, dost ya da yakın çevremizdekilerin tavsiye etmesi üzerine tercih edilebilir.

Türkiye’nin her yerinde çekim gücünün yüksek olması, piyasada adından sıkça bahsettirmesi, verdiği ürün ve hizmet kalitesinin diğer operatörlere oranla daha iyi olması, operatörün sunduğu hizmetlerin bol olması ve son olarak da müşteri memnuniyetine önem vermesi diyebiliriz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.