Bedava internet

Turkcell’den Gülümse Gülümset Kampanyası

03 Ekim 2019
Turkcell’den Gülümse Gülümset Kampanyası

Turkcell’den Gülümse Gülümset Kampanyası, Gülümse Gülümset Kampanyasıyla ne kadar çok gülerseniz, barınaktaki dostlarımıza o kadar çok mama hediye olacak. Bu kampanya ile sokak hayvanlarının barındığı barınaktaki hayvanlara katkıda bulunmuş olursunuz. Ayrıca bu kampanya tamamen ücretsiz. Tek yapmanız gereken gülümsemek.

Gülümse Gülümset Kampanyası Turkcell

Kampanyaya faturalı ve faturasız Turkcell müşterileri katılabilirler. Kampanya 2 Ekim 2019 – 5 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılım tamamen ücretsizdir ve her abone kampanya süresi boyunca kampanyaya en fazla 1 defa katılabilecektir.

Kampanyadan Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data aboneleri faydalanabilirler. Kampanyaya katılım sağlanacak akıllı cihazda Dijital Operatör uygulamasının en güncel sürümü yüklü ve çalışır durumda olması gerekmektedir.

Turkcell Gülümse Gülümset Kampanyası Nasıl Yapılır?

Barınak hayvanlarına katkıda bulunmak işte bu kadar kolay.

  • Kampanyaya katılım yapabilmek için Dijital Operatör uygulamasına giriş yapılır. Anasayfada yer alan Gülümse Gülümset görseline dokunduktan sonra yönlendirmeler takip edilerek akıllı cihaz kamerasından çekilen fotoğraf uygulama üzerinden iletilir. Kampanyaya katılmak için iletilen fotoğraf cihaz ön ya da arka kamerasından katılım anında çekilmesi gerekir. Katılım için akıllı cihazların hafızalarındaki fotoğraflar kullanılamaz. İletilen fotoğraf Turkcell yapay zeka teknolojisi ile geliştirilen altyapı tarafından işlenip, değerlendirilerek skorlanır.

Çekilen Fotoğraf Kayıt Edilir mi?

Kampanyaya katılmayı düşünenlerin aklına ilk gelen şey, çekilen fotoğraf kaydedilir mi?

  • Gülümse Gülümset Kampanyası’na katılabilmek için iletilen fotoğraflar kampanyaya katılım sağlanabilmesi ve gülme duygusunun anlaşılabilmesi amacıyla anlık olarak işlenmektedir. İletilen fotoğraflar herhangi bir şekilde kaydedilmemekte ve bir üçüncü kişiye aktarılmamaktadır.

Güncel Turkcell kampanyaları için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.