Bedava internet

Turkcell’li Olanlar 8 GB Bedava internet alıyor 2020

09 Ocak 2020
Turkcell’li Olanlar 8 GB Bedava internet alıyor 2020

Turkcell’li Olanlar 8 GB Bedava internet alıyor 2020, Sonunda bende Turkcell’li oldum. 8 GB yeni müşteri kampanyasıyla da bedava internet hakkı verildi. Turkcell’li Oldum Çünkü 8 GB Bedava internet veriyor, bunu bilmeyen yoktur. Ayrıca sürekli kampanyaları incelediğimde Turkcell’in çok daha fazla hediye verdiğini gözlemledim. Bunun yanı sıra şebeke ve çekim kuvveti konusunda da oldukça iyi ve övgüyle bahsedilen bir gsm operatörü.

NEDEN HERKES TURKCELL’Lİ OLUYOR?

Bunun sebepleri açıkçası bilindik şeyler. İlk önce şebeke gücü geliyor. Ardından verilen hediyeler de Turkcell’e geçmek için geçerli bir sebep diyebilirim. Mevcut diğer gsm operatörünü kullanırken çark çevirme kampanyasından sürekli indirim kampanyaları tanımlanıyordu. Turkcell’in Salla kazan gibi kampanyaları ve Sürpriz Nokta kampanyası çok ilgimi çekmişti.

Çevremdekilere sorunca da genelde Turkcell’e geçersem çok daha iyi bir kullanım yapabileceğimin bilgisini aldım. Müşteri hizmetleri olsun, şebeke olsun, hediyeler ve paket içerikleri benim için uygun olacağını düşündüğümden hattımı Turkcell’e taşıdım.

TURKCELL YENİ GELENLERE 8 GB BEDAVA İNTERNET

Turkcell gsm operatörüne farklı bir operatörden gelenlere bu hediye veriliyormuş. Ben de bu kampanya sayesinde hediyemi aldım. Ayrıca BiP uygulamasını yükleyip giriş yaptığımda da 1 haftalık 1 GB bedava internet geldi.

Düşünecek olursak internetim bittiğinde Turkcell’in bu kampanyalarına katılarak internet alabiliyorum. Bu sayede ek internet paketlerine de ücret ödememe gerek kalmıyor.

ALABİLECEĞİM TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Biraz araştırdığımızda yeni gelen bir müşterinin birden fazla kampanyadan faydalanabileceğini görebiliyoruz. Bunlara örnek olarak aşağıdaki listeyi gösterebiliriz.

  • Dergilik (Dergilik uygulamasını ilk defa yükleyip giriş yapanlara 1 GB hediye veriliyor)
  • BiP (Bu uygulamayı da ilk defa yükleyerek giriş yapanlara bedava internet veriliyor)
  • Sürpriz Nokta ve Salla Kazan kampanyalarını bilmeyen yoktur
  • Haydi Gel kampanyası kapsamında da hediye alıyorsunuz
  • Fizy uygulamasından müzik dinleyerek dahi hediye internet kazanılabilir.

Şuan da herhangi bir sorun olmadan şebeke iyi konumda kullanım yapıyorum. İlerleyen sürede olumlu ya da olumsuz bir durum olması halinde buradan sizlerle paylaşacağım.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.