Bedava internet

Turkcell’li Olmanın Tam Zamanı Hoş Geldin 2 GB

09 Şubat 2020
Turkcell’li Olmanın Tam Zamanı Hoş Geldin 2 GB

Turkcell Hazır kart abonelerinin yararlanabileceği bir tarifedir. Tarifenin içeriği “Hoş Geldin 2 GB Paketi ile 2 GB internet, her yöne 500 dk, 1000 SMS, Dergilik ve Dergilik’te geçerli 5 GB” şeklindedir.

Paket İçeriği ve Fiyatı

Paket AdıKotaFiyat
Hoş Geldin 2GBHer yöne 500 dakika + her yöne 1000 SMS + 2 GB +BiP kullanımlarında geçerli 1 GB + Dergilik’te geçerli 5GB27 TL

Paketten Kimler Yararlanabilir

Hoş Geldin 2 GB tarifesinden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alıp Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış olan aboneler faydalanabileceklerdir.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Öncelikle numaranı Turkcell Hazır Kart’a taşıman ya da yeni bir hat alman gerekir. Daha sonra ise paketi satın alabilmek için HOSGELDIN 2 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. İsterseniz Turkcell Mağazalarındaki Bayi POS cihazlarından da paketi satın alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.