Bedava internet

Turkcell’lilere Özel Fiber Platin internet Paketi Kampanyası

05 Eylül 2019
Turkcell’lilere Özel Fiber Platin internet Paketi Kampanyası

Turkcell internet paketi kullanmak isteyenlere özel kampanya. Turkcell evde internet kullanmak istiyorsanız bu kampanyayı incelemenizi öneririz. Kampanyalı paketler ile çok uygun fiyata hızlı internet paketi kullanırsınız.

Ev interneti de elektrik, su, doğal gaz gibi bir ihtiyaç haline geldi. 2019 yılında evde interneti olmayan kalmadı diyebiliriz. Bazı yerlerde alt yapı problemlerinden dolayı hizmet verilmiyor olsa da bir çok kişi bu hizmetten faydalanabiliyor. Taahhüdü biten ev interneti kullanıcıları ise internet paketlerini yenilemek için firmaları kontrol ediyorlar. Bulundukları firma paketi pahalı gelen müşteriler ya da kaliteli hizmet alamadığı için internet sağlayıcısını değiştiren bir çok kişi oluyor. Turkcell Fiber Platin Paketler Turkcell müşterilerine özel 89,90TL’den başlayan fiyatlarla Platinum ayrıcalıklarıyla birlikte seni bekliyor.

Turkcell’lilere Özel Fiber Platin internet Paketi Kampanyası

Turkcell Fiber Platin Paketler Turkcell abonelerine özel 89,90TL’den başlayan fiyatlarla Platinum ayrıcalıklarıyla hizmetinde.

12 ay sözünüze​

Hız​​AKK/Kota​​​Kampanya Fiyatı *
​35 Mbps Platin Paket​Limitsiz​İlk 6 ay 89,90TL, son 6 ay 99,90TL
​50 Mbps Platin Paket​Limitsizİlk 6 ay 89,90TL, son 6 ay 129,90TL​
100 Mbps Platin Paket​​Limitsizİlk 6 ay 89,90TL, son 6 ay 199,90TL​

*Kampanya fiyatları aylık olup tüm vergiler ve 8 TL modem kullanım ücreti de bu fiyata dahildir.

  • Kampanya 01 Mayıs 2019 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Paycell Kart’a özel Turkcell internet ve dijital uygulamalarda geçerli 50 TL değerinde hediye edilir.

Turkcell’lilere Özel Fiber Platin Paketler Kampanyası

Kampanyaya katılmak için; Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.

Güncel kampanyalardan faydalanarak bütçenize katkıda bulunmak istiyorsan sayfa bildirimlerini kabul et. Yeniliklerden ilk sen haberdar ol.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.