Bedava internet

Turkcell’lilere Özel Fiber Platin Paketler Kampanyası

12 Eylül 2019
Turkcell’lilere Özel Fiber Platin Paketler Kampanyası

Işık hızında internet hizmetiyle buluşmak isteyenler için Turkcell’lilere özel fiber platin paketler kampanyası başladı. Hâlihazırda Turkcell müşterisi olanlar ve evinde fiber altyapısı mevcut olanlar çok hızlı internetin keyfini uygun fiyatlara çıkarabiliyorlar.

Fiber internet piyasaya sürüldüğünden beri yoğun bir şekilde internet kullananlar fiber interneti yakından takip ediyor. Ancak şimdiye kadar yüksek fiyatları dolayısıyla müşteriler kolayca fiber internete geçemiyordu. Turkcell’lilere özel fiber platin paketler kampanyasıTurkcell müşterilerinin fiber internete uygun fiyatlı bir şekilde geçebilmesi için büyük bir şans.

Turkcell fiber interneti ilk tanıttığında yüksek fiyatları ile beklenen ilgiyi görememişti. Daha çok müşteriye hizmet verebilmek adına fiyatlarda düzenlemeye giden Turkcell yeni kampanyaları ile daha geniş bir kitleye hitap etmeye başladı. Şu andaki fiyatlar bazı kullanıcılara göre yüksek olsa da fiber internet kullanmak isteyenler için daha ulaşılabilir bir boyutta.

Turkcell’lilere Özel Fiber Platin Paketler Kampanyası, AKK Var Mı?

Hızlı internet tamam ancak AKK varsa bu hızlı internet o kadar büyük bir avantaj sağlamayabilir. Müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için ihtiyaçlarına cevap veren Turkcell AKK’yi de kaldırdı. Böylece bu kampanya dâhilinde Turkcell müşterileri AKK’ye takılmadan ve internet hızını düşürmeden gerçekten limitsiz bir şekilde internetin keyfini sürebiliyor.

AKK kalkmadan önce internet kullanıcıları internetleri limitsiz olsa bile belirli bir GB kullanımından sonra hız sınırlaması ile karşılaşıyordu. Bu durum da limitsiz olan internetin aslında o kadar da limitsiz olmadığını gösteriyordu. Turkcell’lilere özel fiber platin paketler kampanyası AKK içermemesi ile gerçek bir limitsiz internet paketi olma özelliğini taşıyor.

AKK sorunun yanında başka bir internet sağlayıcısı ile çalışanların Turkcell’e geçmek istemesi ancak taahhüt bedellerine takılması sorunu ile karşılaşılıyordu. Ancak Turkcell bu soruna da sunduğu hizmetler ile çözüm getiriyor. Başka bir internet sağlayıcısı ile çalışan ancak Turkcell’e geçmek isteyenlerin cayma bedellerini Turkcell karşılıyor.

Turkcell’lilere Özel Fiber Platin Paketler Kampanyası Fiyatları

Turkcell’lilere özel fiber platin paketler kampanyası fiyatları sunulan internet hızına göre değişiklik gösteriyor. Paketlerin içerikleri birbiri ile neredeyse aynı ancak sadece sunulan hız değişiyor. Turkcell’lilere 12 ay taahhütlü olacak şekilde üç farklı fiyatta ve hızda paket sunuluyor.

  • 35 MBPS hızındaki platin paket ilk 6 ay 89,90 son 6 ay 99,90TL
  • 50 MBPS hızındaki platin paket ilk 6 ay 89,90 son 6 ay 129,90TL
  • 100 MBPS hızındaki platin paket ilk 6 ay 89,90 son 6 ay 199,90TL

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.