Bedava internet

Turkcell’lilere Özel TV+ Kampanyası

21 Eylül 2019
Turkcell’lilere Özel TV+ Kampanyası

Turkcell abonelerine özel TV+ eğlenceli dünyası ve fiber platin aracılığıyla ilk 6 ay avantajlı fiyatlar sunuluyor. En sevilen yerli ve yabancı filmler, diziler, belgeseller, haberler, çocuk programları ve yayınları geri alma fonksiyonu ile HD kalitesinde TV+ hizmetinden Turkcell fiber aboneleri yararlanabilmekte. Ayrıca ilk 1 ay tüm kanallar açık! Turkcell müşterileri için Turkcell’lilere Özel TV+ Kampanyası uygulamasında geçerli, taahhüt süresince 5 GB, senede 60 GB mobil data ise hediye!

Turkcelli müşterilerine özel hediye sinema biletleri, ücretsiz havaalanı transfer hizmeti, ücretsiz vale, özel şoför hizmetleri, gözde restoranlarda ayrıcalıklar ve daha fazlası Turkcell Platinum müşterilerine kampanyalar ile birlikte sunulmakta.

Turkcell’lilere Özel TV+ Kampanyası Özellikleri

Kampanya dahilinde;

  • Fizy ile müzik dinleme,
  • TV+ ile film ve dizi izleme,
  • BiP ile mesajlaşma,
  • Lifebox ile anıları paylaşma ve
  • Dergilik ile dergi okuma gibi kullanımlar adil kullanım kotası ya da internet kotasından düşülmemektedir.

Ayrıca Turkcell’lilere Özel TV+ Kampanyası dahilinde modem kurulum ve aktivasyonu ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Modem kullanımı da kampanya fiyatına dahildir.

Turkcell’lilere Özel TV+ Kampanyası Nedir?

Kampanya, TV+ paketleri(giriş, aile ve ekstra) ve Turkcell Fiber Platin paketlerinin bir arada sunulduğu, Turkcell mobil müşterilerine ilk 6 ay için avantajlı fiyatların uygulandığı bir tekliftir. Turkcell’lilere özel TV+ kampanyası taahhüt süresi 12 aydır.

Turkcell’lilere Özel TV+ Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Kampanyadan aynı TC kimlik numarası altında Turkcell bireysel mobil hat sahipleri olan yeni ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri faydalanabilir. Ancak bu müşterilerin herhangi bir hediyeli cihaz kampanyasından yararlanmıyor olması gerekmektedir. Kampanyadan yararlanılabilmesi için ayrıca fiber internet hizmetinin verildiği bölgelerden birinde bulunmak şarttır. TV+ paketinde giriş, aile ve ekstra paketleri kablolu yayın ortamına sunulmakta ve TV+ altyapısının bulunduğu tüm bölgelerde kullanılabilmektedir.

Turkcell’lilere Özel TV+ Kampanyası Katılımı Nasıl Yapılır?

Kampanyaya katılım sağlanması için Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri numarası aranarak, web sayfası üzerinden iletişime geçilerek, yetkili satış kanalları aracılığı ile ya da Turkcell İletişim Merkezleri üzerinden başvuru yapılabilmektedir.

Turkcell’lilere Özel TV+ Kampanyası Kapsamında Fiber İnternet Modemi Ücretsiz Mi?

Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil olarak 8 TL modem kullanım ücreti bulunmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları kısmında yer alan tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem ise Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve Turkcell’lilere Özel TV+ Kampanyası bitişinde geri teslim edilmelidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.