Bedava internet

Türkiye’nin En Hızlı internet Paketi 1000 Mbps

11 Eylül 2019
Türkiye’nin En Hızlı internet Paketi 1000 Mbps

1000 Mbps – Işık Hızında İnternet

Ülkemizin önde gelen internet sağlayıcılarından Superonline, 1000 Mbps – Işık Hızında İnternet kampanyası ile gündemde bomba etkisi yarattı diyebiliriz. Türkiye’nin GSM operatörlerinden olan ve uzun yıllardır bu kapsamda kaliteli hizmet veren Turkcell en son yapılan basın toplantısı sonucunda teknoloji ve iletişim dünyasını yakından ilgilendiren duyurular yaptı.

Toplantı sırasında ilk olarak adil kullanım kotası olmadan herkesin evinde fiber internet keyfini çıkarmasından ve hızından söz edildi. Yapılan bu yenilikler sayesinde pek çok kişi evinde sınırsız, kotasız ve özgürce internette gezinme keyfine erişebilecek. Ülkemizde oldukça rağbet gören Superonline, kurumsal olarak yaptıkları bu hamlenin yanı sıra 1000 Mbps’lik paketin tercih edilebilir durumda olduğunu duyurdu.

1000 Mbps – Işık Hızında İnternet paketinin ne gibi avantajları var diye soracak olursanız örneğin; HD kalitedeki 90 dakikalık bir filmin yaklaşık 3.5 dakikada indirebilir ya da 700 MB boyutlu bir VCD filmin yaklaşık 5,6 saniyede bilgisayarınıza indirebileceğiniz anlamına gelmektedir.

1000 Mbps – Işık Hızında İnternet Avantajları

İlk olarak ışık hızında internet keyfine varabilmenin ücreti ise ilk üç ay 499 TL sonraki 9 ay boyunca ayda 999 TL’dir. Kampanyanın süresi ise 01 Ocak 2020’ye kadar geçerlidir. Bunun yanı sıra; adil kullanım kotasına takılmadan internette gezinme keyfini özgürce yaşayabilir, istediğiniz videoyu, oyunu takılmadan izleyebilir, oynayabilir ve ayrıca en kısa süreler içerisinde indirmek istediğiniz ne varsa indirebilirsiniz. Yine 1000 Mbps – Işık Hızında İnternet kampanya kapsamında 12 ay taahhüt ile hem aktivasyon hem modem hem de kurulum ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.000 Mbps hızının upload hızı 20 Mbps’dir ve hız paketinde download ve upload sınırı yoktur.

1000 Mbps – Işık Hızında İnternet Şartları

Bu kampanya yalnızca Turkcell Superonline’ın fiber optik altyapısının bulunduğu illerde​ geçerlidir. 12 ay kampanya taahhüdü verilmesi gerekmektedir. İlk 3 aylık indirim yalnızca yeni müşteriler için geçerlidir. Modem, aktivasyon ve kurulum ücretleri talep edilmemektedir. Başka bir firmadan internet erişim hizmeti alınıyor ise iptalinden sonra 90 gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcısına olan iptal ücreti ödenmektedir.

Aboneliğin 12 aydan önce sonlandırılması durumunda aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacaktır. Faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel iptal bedeli olarak faturanıza yansıtılmaktadır. 1000 Mbps – Işık Hızında İnternet kampanya kapsamında her ay tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır. Damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansıtılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.