Bedava internet

Twitter Profilime Kimler Baktığını Nasıl Öğrenirim?

11 Ocak 2020
Twitter Profilime Kimler Baktığını Nasıl Öğrenirim?

Twitter kullananların merak ettiği şeylerden biride profiline bakan kişileri nasıl öğrenecekleridir. Twitter kullananlar profiline bakanların kimler olduğunu ve kaç kişi baktığını kontrol edebilirler. Twitter Profilime Kimler Baktı Nasıl Öğrenirim sorusuna yanıt vermeye çalışacağız.

Twitter profile bakanları öğrenme

Twitter profiline kimler bakmış nasıl öğrenirsin sorusunun yanıtı olarak önerilebilecek çok fazla şey bulunmuyor. Twitter, milyonlarca kişinin kullandığı dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biridir. Hemen hemen her yaştan kullanıcıya sahip olan bu sosyal medya platformunun uygulamasını da google play ya da app store’dan telefonuna yükleyebilirsin.

Twitter kullanıcıları profillerine bakanları öğrenmek istese de güvenlik nedeni ile Twitter bunu kullanıcılarına göstermez. Twitter profil ziyaret edenleri görme programı ve benzeri şeyler tamamen sahtedir. Özetle profilinize bakanları hiçbir şekilde göremezsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.