Bedava internet

Ücretli ve Popüler Olan 3 iOS Oyunu

28 Eylül 2019
Ücretli ve Popüler Olan 3 iOS Oyunu

iOS oyunları sayesinde dünya çapında hemen herkes tarafından indirilen oyunlara erişim sağlayabilirsiniz. Mağazada bulunan oyunların büyük bir kısmı ücretsiz olmasına karşın ücretli olanlar da var. Oyun içeriklerinin tamamını görüntülemek ya da bazı popüler oyunlara doğrudan erişim için değişen miktarları ödemek ise şart. İşte paranızın hakkını verecek en keyifli ve eğlenceli 3 iOS oyunu.

Minecraft

Minecraft, oyun camiasında en sevilen oyunlardan biri olmak özelliğini oldukça uzun zamandan bu yana devam ettiriyor. Ücretli iOS oyunları kategorisinin ilk sırasında bulunan oyun, kolay bir şekilde oynanabiliyor. Farklı karakterleri bulunan oyunda ilk zamanlar amaç kullanıcıların hayal şehirlerini yaratmasından ibaretti. Ancak gelen güncellemeler neticesinde oyun daha heyecan verici hale geldi. Çünkü kullanıcılar artık şehir kurmanın yanı sıra kurdukları şehirleri korumak da zorunda.

Construction Simulator

Construction Simulator, iş makinelerine ve araçlarına merakı olanlar için tüm olanaklarını kullandırıyor. Üstelik popüler iOS oyunları listesinde bulunan oyunun ücreti de bir hayli makul rakamlardan oluşuyor. Oyuncular, oyunda on dört farklı araca sahip olabiliyor. Verilen görevlere uygun olan araçların seçilmesi neticesinde macera da başlamış oluyor. Oyun içerisinde mekânların güncellenmesi sayesinde ise farkı alanlar ziyaret edilebiliyor. Bu sayede devamlı aynı bölgelerde bulunmaktan yana herhangi bir can sıkıntısı da yaşanmamış oluyor.

Earn to Die 2

Zombi oyunlarını sevenlerdenseniz geliştirilmiş içerikleri ile gündemde olan Earn to Die 2’yi indirmelisiniz. Sevilen iOS oyunlarından olan Earn to Die 2 zombilerin araçlarla ezilmesi üzerine kurulmuş. Ancak bu durum zannedildiği kadar kolay değil. Zira artık daha akıllı hale gelen zombiler yüzünden oyuncuların işleri biraz daha zor. Üstelik içinde bulunan araçlar tahribe müsait olduğundan daha fazla dikkat şart.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.