Bedava internet

Uzun Zamandır Telefonlarda Olan En İyi 3 Android Uygulaması

21 Ekim 2019
Uzun Zamandır Telefonlarda Olan En İyi 3 Android Uygulaması

Android uygulamalar belli zaman aralıklarında popülerlik oranlarında düşüşler yaşamaktadır. Meydana gelen değişimlere karşın bazı uygulamalar uzun zamandan beridir kullanıcı sayısı bakımından artan bir istatistik tutturmayı başarmıştır. Bu başarıda uygulamaların işlevsel olmalarından hayatı kolaylaştırmalarına kadar pek çok farklı neden sayılması mümkündür. Listemize iki açıdan da beğeni toplayan oyunları dâhil ederek en iyi sonuçlara erişim sağlamanızı hedefledik.

Facebook

Facebook, kalıcı Android uygulamaları denince akla gelen ilk isimlerden biridir. Uygulama sosyal medya kavramını başlatması ile de tanınmaktadır. İlk zamanlarında kullanımı sadece bilgisayarlı girişlerle mümkün olan Facebook, uzun yıllardan beridir uygulaması üzerinden de hizmet sunumu yapmaktadır. Ücretsiz olarak indirme gerçekleştirebilen bireyler uygulamadan paylaşım yapıp arkadaşlarıyla konuşup sevdikleri ünlüleri takip edebilmektedir. Uygulamadan maksimum verim alınabilmesi için Messenger sisteminin indirilmesi de önerilmektedir. 

WhatsApp Messenger

İletişim kurmak açısından hizmet veren en başarılı uygulama tartışmasız olarak Whatsapp Messenger olarak açıklanmaktadır. Uygulama kullanım yılı bakımından rakiplerinden önce piyasaya sürülmüştür. Buna bağlı olarak Android uygulamaları arasında indirilme oranları da bir hayli yüksektir. Pek çok telefonun içinde hazır olarak sunulan uygulama yeni güncellemeler de almaktadır. Güncellemeler emoji bakımından daha zengin alternatifleri kullanıma sokmaktadır. Aynı şekilde güncellemeler sayesinde kullanıcıların iletişim kurmak alternatiflerinde de gelişmeler yaşanmaktadır. 

heyecan

Uzun süreden bu yana sevilen Android uygulamaları arasında olmazsa olmazlardan bir diğeri ise Twitter uygulamasıdır. Twitter, insanların birbirlerini takip edebildikleri, yazılı, görsel ve videolu olarak paylaşımlar yapabildikleri bir sistemden meydana gelmektedir. Kullanıcılar uygulamaya ücret ödemeden sahip olabilmektedir. Aynı şekilde üyeliklerden de ücret istenmemektedir. Gelen güncellemeler kapsamında uygulama içeriklerini de geliştirdiği için üye sayısında bir gerileme olmadan yoluna devam etmektedir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.