Bedava internet

Vodafone 12 Ay Boyunca Her ay 2 GB hediye

20 Ağustos 2019
Vodafone 12 Ay Boyunca Her ay 2 GB hediye

Vodafone’a yeni geçiş yapanlar yeni hat alanlar daha önceden Vodafone kullananlar iyi bilirler. Vodafone kendi müşterilerine verdiği önemle,çekim kalitesiyle,verdiği hizmetlerle ,verdiği hediyelerle,temsilcileriyle verdiği hizmet diğer operatörlerden daha kaliteli bir hizmet alabilmeniz için uygun bir operatördür. başlıktan da anlaşılacağı üzere Vodafone kendi operatörlerine yeni gelenler için yine hediye yağmuruna tutuyor. Bu hediyeler nelerdir diye sorarsanız da ;

Faturalıda yaza özel 12 ay boyunca toplam 24 GB hediye!

İster Uyumlu, ister Red, ister saçma güzel tarifeleri, yada size uygun tarifelerden hangisini seçerseniz seçin 12 ay boyunca her ay kullandığınız tarifenin üzerine ek olarak 2 GB 12 boyunca toplam 24 GB tarifenize ek olarak internet hediye olarak Vodafone tarafından hattınıza tanımlanacaktır. Yeni geçiş yapıp yada yeni hat alıp Vodafone’lu olanlar bu hediyeyi ,Vodafone yanımda uygulamasına girerek, ek Paketler bölümüne göz atmanız yeterli olacaktır.

  • Yaza Ozel 2GB 12 Ay Paketi, 07.09.2019 tarihine kadar yeni müşteri alımına açık olacaktır.

Kampanyadan son 30 gün içinde faturalı Vodafone tarifelere gelen aboneler yararlanabilir.

Paket kapsamında abonelere 12 ay geçerli aylık 2 GB yurt ici internet kullanım hakkı hediye olarak her ay verilir. Bu sayede tarifenize ek her ay 2 gb bedava internet kullanırsınız. Aboneler Vodafone’dan numara taşıma, faturasız hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yapmaları durumunda ilgili haklarını kaybedecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.