Bedava internet

Vodafone 24 Saat Geçerli 5 GB Bedava internet

09 Eylül 2019
Vodafone 24 Saat Geçerli 5 GB Bedava internet

Vodafone 24 Saat Geçerli 5 GB Bedava internet hediye çarkı kampanyası. Vodafone aboneleri her Pazartesi Bana Ne Var kampanyasından yararlanabiliyorlar.

Faturalı ve faturasız hat sahipleri Yanımda uygulamasını telefonlarına yükleyerek bu kampanyadan faydalanabilirler. Kampanya kapsamında birden fazla hediye sunulmaktadır. Bu hediyelerden biri çarkı çevirmeniz durumunda hattınıza tanımlanacaktır. Bir süredir denediğimiz bir hatta sürekli indirim fırsatları çıkıyordu. Bizler de bir deneme yaparak bu durumu tersine çevirebilirmiyiz diye düşünüp 2 defa deneme yaptık. Bu denemelerin birincisinde de 24 saat geçerli 5 GB internet kazandık. 2. denememizde yine aynı şekilde 24 saat geçerli 5 GB cepten bedava internet kazandık.

bana Ne Var Bedava internet

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Yanımda uygulamasını telefonuna hemen yükle.

  • Uygulamaya giriş yap
  • Bana Ne Var bölümüne gel
  • Çarkı çevir

Ekstra Bilgi;

Mobil İnternet Nedir?

Çağımızın vazgeçilmezlerinden biri olan internete her durumda ve her ortamda bağlanma isteği mobil interneti gün geçtikçe daha cazip hale getirmektedir. Dizüstü bilgisayar ya da tabletlere göre taşıması daha kolay olması ve istenen her yerde anında erişim sağlanabilmesi ile ilk tercih olan mobil internet zamanla hızlanmış ve çok yüksek seviyelerde kullanılmaya başlamıştır. Mobil internete erişim sağlayabilmek için kullanılan cihazlar ise başlıca akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar olabilir.

Cep telefonlarından internete bağlanmak her zaman mobil internet olarak adlandırılmamaktadır. Cihazın wifi aracılığı ile değil kendi servisleri aracılığı ile internete bağlanması gerekmektedir. Bunun için akıllı telefonlarda wifi kapatılıp mobil veri yazan alan aktif hale getirilmelidir. Burada büyük önem taşıyan noktalardan biri de internete bağlanmak için bulunulan bölgenin operatörün erişim noktasına bağlı olmasıdır. Yani telefonun çekmediği yerlerde mobil internet kullanımı yapılamaz. Telefon çekmediği halde internete bağlı görünüyor ise herhangi bir wifi ağına ya da farklı bir cihaza hot spot yoluyla bağlanılmış demektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.