Bedava internet

Vodafone Abonelerine 240 TL Hediye

07 Eylül 2019
Vodafone Abonelerine 240 TL Hediye

Vodafone aboneleri Akıllı cihaz alırken birbirinden avantajlı hediyelere de sahip oluyorlar. Akıllı telefon alırken Huawei Y7 2019 model cihazı seçersen Vodafone‘dan 240 TL hediye hakkına sahip olursunuz.

Kampanyadan yararlanarak Huawei cihazınızı daha uygun fiyata almış olursunuz. Vodafone’dan akıllı telefon almayı düşünüyorsanız bu kampanya sayesinde daha avantajlı olursunuz. Güncel kampanyalardan faydalanarak bedava internet fırsatlarından faydalanan aboneler bu tür kampanyalara da önem veriyor. Bu kampanyalar sayesinde akıllı bir cihaz aldığında daha avantajlı oluyorlar çünkü.

Kampanya kapsamında hak kazanılan 240 TL cihaza yapılacak olan indirim olarak kullanılır. Yani bu ücreti herhangi bir paraya çeviremezsiniz. Akıllı cihaz alırken indirimlerden de faydalanmak istiyorsan bu kampanya tam sana göre. Kampanya sayesinde tam 240 TL indirim hakkına sahip olursun.

  • Öne Çıkan Özellikler: Yapay zeka destekli güçlü pil, çift arka kamera, yüz tanıma özelliği.
  • Dijital Koruma: İnternetteki zararlı içeriklerden ve virüslerden korunup, güvenle internette gezinin diye Dijital Koruma ilk 2 ay hediye!
  • Güvenli Depo: Telefonunuzdaki tüm dosyalarınızı internetinizden yemeden güvenle saklayın diye Güvenli Depo ilk 2 ay hediye!
  • Ücretsiz Teslimat: İstanbul içerisinde 3 saatte, diğer illere ise 2-4 iş günü içerisinde ücretsiz teslimat
  • Uzman Desteği: Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Güncel kampanyalar için Vodafone bedava internet kategorisinde yer alan fırsatlardan da faydalanabilirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.