Bedava internet

Vodafone Bana Ne Var Bedava internet 2019

16 Eylül 2019
Vodafone Bana Ne Var Bedava internet 2019

Hemen hemen herkesin yaptığı kampanyalardan olan Vodafone Bana Ne Var bedava internet paketi kampanyasına her hafta sizde katılın.

Bu kampanyaya faturalı ve faturasız müşteriler her hafta katılabiliyor. Yanımda uygulaması üzerinden katılıp birbirinden güzel hediyelerden faydalanabilirsiniz. Bu kampanya ile indirim ve bedava saatlik, günlük ve haftalık bedava gb kazanabilirsiniz. Yanımda uygulamasını Google Play ve App Store’dan ücretsiz bir şekilde akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz. Bu kampanya ile maksimum 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bazı aboneler sürekli indirim çıkmasından şikayetçi olsa da, bir çok kişi hediye GB kazanıyor. Müşteriler ekranlarına gelen çarkı hızlı çevirdiklerinde bedava gb geleceğini düşünüyorlar. Fakat bu durum öyle değil. Hediye çarkını hangi hızda çevirirseniz çevirin size o gün tanımlı olan hediye hakkı gelecektir.

Vodafone Hediye Çarkı Bedava internet Nasıl Alınır?

Faturasız abonelerin kampanyadan yararlanabilmesi için TL yüklemesi gerekir. Faturalı aboneler ise kampanyadan her hafta yararlanabilirler.

  • Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza yükleyip giriş yapmalısınız.
  • Giriş yaptıktan sonra Menü’den BANA NE VAR? kısmına giriş yapın.
  • Karşınıza çıkan çarkı çevirin ve hediyenizi alın.
  • Hediyenizi size gelecek olan tanımlama mesajından hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyadan gerekli şartlara sahip bütün Vodafone müşterileri faydalanabilirler. Bu kanal aracılığı ile sahibi olacağınız hediyeleri yurt içinde kullanabilirsiniz.

Günümüzde bildiğiniz gibi internet kullanımı oldukça fazla. Yemek yerken, misafirlikte, hatta yolda yürürken dahi sürekli telefonlar elimizde. Bu telefonlardan yapılan internet kullanımları da mevcut tarife internetinin hızlı bir şekilde tüketilmesine sebep oluyor. Vodafone aboneleri böyle durumlarda Yanımda uygulamasına giriş yapıp Hediye Çarkı kampanyası ile bedava internet paketi alıyorlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.