Bedava internet

Vodafone Bedava internet Hediye Çarkı Yeri Değişti

04 Ekim 2019
Vodafone Bedava internet Hediye Çarkı Yeri Değişti

Vodafone Bedava internet hediye çarkı yeri değişti. Vodafone abonelerinin her hafta katılabildiği kampanyalardan biri olan Bana Ne Var kampanyasının yeri değişti. Kampanya kapsamında çarkı çevirebilmek için artık farklı bir menüye giriş yapmanız gerekiyor.

Yanımda Uygulaması Hediye Çarkı Yeni Yeri

Her hafta pazartesi yenilenen Bana Ne Var hakkınızı artık Yanımda Uygulamasından > Fırsatlar Dünyası bölümünden kullanabilirsiniz.

Bu sayfaya ulaştığınızda küçük çarkıfelek sembolüne dokunarak çarkı çevirebilirsiniz.

Ekstra Bilgi

Herkese Uygun Mobil Tarifeler

Hayatımızın vazgeçilmezi olan akıllı telefonlara küçüklü büyüklü her yaştan bireyler sahiptir. Bundan dolayı firmalar herkese hitap eden oldukça geniş kapsamlı paket ve tarifeler sunmaktadır öyle ki; meslek gruplarına özel tarifeler, belirli yaş gruplarına hitap eden paketler mobil internet, dakika, sms, sosyal platformlara özel içerikler kapsamında kullanıcılara sunulmaktadır.

Farklı içeriklerden oluşan yüzlerce paket ve tarifenin bulunduğu bu süreçte kendimize uygun olan tarifeyi seçebilmemiz için öncelikle içeriklere göre kullanımlarımızı belirleyerek başlayabiliriz. Bu noktada daha fazla kullanmış olduğumuz içerik veya içerikleri belirleyip onları önceleyerek seçimlerimizi kolaylaştırmış ve fazla ücret ödemekten kurtulmuş oluruz. Birde düşük kullanım oranlarımız olan içerikler için onların daha düşük olduğu paket seçimleri yaparak kullanmadığımız içerikler için gereksiz ücret ödemenin de önüne geçebiliriz.

Tarife seçiminde bir diğer hususta fatura ve hazır kart seçenekleridir. Eğer paket aşımlarınızda otomatik ek pakete geçmek ve fatura ödeme, ücret yükleme gibi işlemlerle uğraşmak istemiyorsanız, unutkan veya yoğunsanız otomatik ödeme talimatları ile faturalı hatlar size uygun olacaktır. Ancak içerik kullanımlarınız dönemsel olarak değişiyor veya yeni uygun tarifeler çıktığında kolayca geçiş yapmayı düşünürseniz hazır kartlar tam size göre olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.