Bedava internet

Vodafone Bedava internet 2020 (Güncel Liste)

22 Ağustos 2020
Vodafone Bedava internet  2020 (Güncel Liste)

Vodafone bedava internet 2020 kampanyaları, bu başlıkta detaylı bir şekilde bulabilirsin. Hemen ziyaret et ve kampanyaları gör.

Bedava internet kullanmak isteyenler buradaki kampanyaları kaçırmamalı. Bu başlıkta Vodafone yeni bedava internet paketleri 2020 nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatıldı. Eski kampanyalar yerine yeni kampanyaları burada paylaşarak sizlerin daha hızlı hediye almanızı düşünüyoruz.

Bu Başlık altında aşağıdaki listede yer alan içeriklere ulaşabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Bedava internet Paketleri
Vodafone Faturasız Bedava internet
Vodafone Bedava internet 2020 Kampanyası
Vodafone FreeZone Bedava internet
Red Tarifeleri Bedava internet
Aylık Bedava internet Paketleri
Haftalık Bedava internet paketleri
Günlük Bedava internet paketi
Yıllık Bedava internet
Vodafone yeni müşteri – abone bedava internet fırsatları

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet

  • Yanımda uygulamasını telefonuna yükle.
  • Uygulamaya giriş yap.
  • Sağ kısımdaki menüden Bana Ne Var Bölümüne gelerek çarkı kullan ve hediyeni al.
Vodafone Bedava internet 2020

GSM operatörleri ve tarifeleri arasında kıyaslama yaparak tercihi yapan kişiler hattını aktif olarak kullanmaya başlar. Tarifelerde, dakikalar, kısa mesaj sayısı, internetin sınırı bellidir. Örneğin bir tarife düşünün 500 dakika her yöne, 500 SMS, 2 GB internet olsun. Abone kullanımı sırasında limitine dikkat etmeyebilir. 500 dakika yerine 600 dakika konuşup 4 GB internet harcadıysa limiti aşmıştır. Limit aşımı tek bir alanda da olabilir. Yani kullanıcı yalnızca internet kullanımını aşabilir. Böyle durumlarda Vodafone Bedava internet oldukça iş görüyor.

Böyle bir durumda yine aşı ücreti ödenir. Limit aşımında ödenecek miktarlar normalden daha yüksektir.  Bundan dolayı tarifesinin limitini aşanları yüksek bir fatura şok edebilir. Bu veya benzer durumla karşılaşmamak için bir yöntem olmalıdır. Limit aşımından SMS ile uyarı gelmesi durumunda kullanıcı kendini frenler. Kısa mesaj limit bittiğinde değil bitmeye yaklaştığından gelir. Böylece kişi daha dikkatli olur ve limiti aşmaz. Limit aşım mesajı bütün mobil operatörlerde vardır. Ayrıca limit aşımı yaşamamanın bir diğer yolu ise limitin bitmesi durumunda aramaların, kısa mesajların ve internet kullanımının sınırlandırılmasıdır.

Aboneler tarifeleri ile kullanabileceği Bedava internet paketlerine de gereksinim duyuyorlar.

Vodafone Numara Taşıma Bedava internet Kampanyası

  • Vodafone yanımda uygulamasında ve resmi sitesinde yayınlanan bilgiye göre kampanya ile 30 GB kazanırsınız.
  • Kampanyadan 30 gün içinde hattını Vodafone’a taşıyan aboneler faydalanabilir.
  • Kampanyadan yararlanmak için belirtilen paketlerden birine gelmeniz gerekir.

Vodafone Yenilenen Tarifeler 1 GB Bedava internet

Vodafone Yenilenen tarifelere hat taşıma ya da yeni hat alarak gelen abonelere 1 yıl boyunca 1 gb bedava internet tanımlanacaktır. Bu kampanyadan sadece yeni müşteriler faydalanabilecekler.

Güvenli Depo Hizmeti ile 1 GB Bedava internet Kazan

Gücenli Depo 500 hizmetini satın alan aboneler 1 gb cepten bedava internet kazanırlar. Kampanyadan her bir abone sadece 1 defa faydalanabilecektir.

İnternet Avcıları Bedava internet

İnternet Avcıları Uygulamasını telefonuna yükle. Telefon numaran ve şifren ile giriş yap. BiT adı verilen yaratıkları avlamaya başla. Topladığın bitler ile istediğin zaman bedava internet al.

300 Bit karşılığında – Hediye 1 Saat geçerli 1 gb bedava internet.

600 Bit ile – 6 Saat Geçerli 1 GB bedava internet alabilirsiniz.

1200 Bit sayesinde – 24 saat geçerli 1 GB bedava internet.

150 Bit toplayarak  + 3 TL – 1 Gün geçerli 1 gb internet paketi alırsın.

300 Bit ve + 5 TL karşılığında 3 gün geçerli 2 gb bedava internet alabilirsin.
600 Bit ve + 7 TL ödeyip  1 Hafta geçerli 4 GB internet.

Vodafone Red Bedava internet

Vodafone Red tarifelere gelen faturasız, yeni müşteriler kampanya kapsamında 12 ay boyunca her ay 2 gb olacak şekilde toplamda 24 GB bedava internet paketinden faydalanabilirler.

Kampanya kapsamında tanımlanan haklarınızı dilediğiniz uygulamalarda kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet 2020  yılında da hız kaldığı yerden devam ediyor. 2020 yılının ilk 4 ayında yüzlerce GB’lık hediye veren Vodafone, Gsm operatörü firmalarının liderlerinden biri olduğunu da kanıtlamış oldu. Bedava internet kampanyaları ile ilgili bütün detayları, sizlere en anlaşılır şekilde anlatmayı denedik. Bu sayede en güncel fırsatları, Bedava İnternet Kampanyası arayanlar için burada sürekli güncel olacak şekilde paylaşacağız. Sayfaya giriş yapan ziyaretçilerin Vodafone bedava internet nasıl yapılır soruları için detaylı konu anlatımlarını burada Vodafone kategorisinde paylaştık. Sayfayı dilerseniz not alıp ya da bildirimleri kabul edip en güncel kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsin. 

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır sorusu, Vodafone aboneleri tarafından en çok merak edilen konulardan biri. Diğer GSM firmalarında da olduğu gibi Vodafone bedava internet kampanyaları adından çokça söz ettiriyor, abone sayısını her geçen gün daha da artırırken; yenilenen kampanyalarla da müşterilerinin bedava internet almasına olanak sağlanıyor. Vodafone bedava internet 2020 faturasız hat kullananlar için sürekli kampanyalarını yenilerken, yüklenilen TL’ler bedava internet kazanmanızda etkenlerden biri diyebiliriz. Tabi Vodafone ile hediye kazanabilmek için müşterisi olmanız gerekir. Eğer hala Vodafone’lu değilseniz hattınızı taşıyarak ya da yeni bir hat alarak Vodafone kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Vodafone bedava internet hilesi 2020 gibi seçeneklere kalmadan kolayca hemen hemen her hafta alabileceğin kampanyalar burada. Zaten Vodafone müşterilerinin internetsiz kalmaması adına internet kampanyaları düzenliyor. Bu kampanyalarla da müşteriler 1 ayda 6 gb’a kadar bedava internet kazanabiliyorlar.

Diğer Vodafone Bedava internet Kampanyaları

Diğer Kampanyaları görüntülemek için Vodafone Bedava internet kategorisinde yer alan fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Diğer operatörlerde uygulamalar aracılığı ile hediye internet verilirken Vodafone’da bazen sms yoluyla da hediye alınabiliyor. Fakat genel anlamda bedava internet için Yanımda uygulamasını kullanmanız gerekmekte.

Bu uygulama sayesinde Vodafone bedava internet kampanyaları güncel görüntüleyip katılabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.