Bedava internet

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar

17 Ağustos 2019
Vodafone Cebinize Uyan Kartlar

Vodafone’dan istediğiniz zaman kullanabileceğiniz cebinize uyan kartlar. İlk çıktığı zamanlar sadece internet, dakika ve sms olarak kullanılabilen bu hizmete artık pass paketleri de dahil oldu.

Cebinize uyan kartlar kampanyasından sadece Vodafone faturasız bireysel aboneler faydalanabilirler. Vodafone Faturasız’dan Bir İlk Daha. Kartı aldığınızda hemen kullanmanıza gerek yok lazım olduğunda ihtiyaç halinde hemen kullanabilirsin.

Vodafone Faturasız Cebinize Uyan Kartlar Ne işe Yarar?

Aldığınız karta göre kullanım hakkınız da değişmektedir. Eğer internet kartını alırsanız sadece internet kullanabilirsiniz. Sosyal Pass kartı alınırsa sadece ilgili uygulamalarda sınırsız internet kulanabilirsiniz.

Haftalık İletişim Pass

Sevdiklerin ile internetinden yemeden doya doya konuşabil diye, haftalık iletişim pass Vodafone Faturasız cebine uyan kart ile sadece 5 TL. Whatsapp ve Facebook Messenger uygulamalarında geçerlidir.

Haftalık Sosyal Pass

Sosyal medya keyfin internetinden yemesin diye Haftalık Sosyal Pass Vodafone Faturasız’da sadece 7 TL! Sadece Facebook, instagram ve Twitter uygulamalarını kullanırken geçerlidir.

Günübirlik Paket

Liralarınız bittiğinde yarı yolda kalmayın diye günlük 250MB internet ya da her yöne 50 dakika Vodafone Faturasız’da  sadece 2 TL!

Haftalık Paket

Paketiniz bittiğinde ay ortasında yarı yolda kalmayın diye 500 MB internet veya her yöne 100 dk Vodafone Faturasız’da sadece 5 TL!

Tam Paket

Paketiniz bittiğinde ay ortasında yarı yolda kalmayın diye 1GBinternet, her yöne 100 dk ve 1000 SMS Vodafone Faturasız’da sadece 10 TL!

Kafana göre Saati

Günde 1 saat kafana göre sosyal medya kullanmak ya da video izlemek internetinden yemesin diye Günlük Kafana Göre Saati Vodafone Faturasız’da yalnızca 2 TL! 1 saat geçerlidir.

Cebinize Uyan Kartlar ne işe yarar?

  • TL bakiyeniz ya da tarifeniz ay ortasında bitip beklenmedik ek ihtiyaçlar ortaya çıktığında, sadece cebinizdeki bozukluklarla alıp kullanıma kolayca devam edebileceğiniz kartlardır.
  • Aldığınız an ya da gün kullanmak zorunda değilsin. İstediğin kadar al istediğin zaman kullan.
  • İster dakika ister SMS ister internet her türlü ihtiyaca göre Cebinize Uygun Kart alabilirsiniz.
  • Kendiniz kullanmasanız dahi, faturasız Vodafone hat kullanan sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar nasıl yüklenir?

  • Vodafone Mağazalarınden kullanmak istediğiniz kartı alın.
  • Kartın arka yüzünde bulunan yaldızlı bölgeyi, altında yer alan şifrenin zarar görmemesi için sivri olmayan bir cisimle kazıyın.
  • Kartın arka yüzündeki detaylı yükleme talimatlarını takip ederek işleminizi kolayca tamamlayın.
  • İçeriğinizin hattınıza tanımlandığına dair gönderilecek onay mesajının ardından paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Cebine Uyan Kartlar Nereden Alınır?

Vodafone cebinize uyan kartları Vodafone mağazalarından ücretli bir şekilde satın alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.