Bedava internet

Vodafone Dijitale Özel 6 GB Bedava internet

10 Eylül 2019
Vodafone Dijitale Özel 6 GB Bedava internet

Vodafone, Dijitale Özel 6 GB Bedava internet kampanyası ile Vodafone’lu olabilirsiniz. Vodafone tarifelerine dijital’den başvuru yapanlara özel 6 GB hediye internet.

Gsm operatörünüze ait güncel kampanyalar için Vodafone bedava internet kategorisinde bulunan kampanyalara katılabilirsiniz.

Vodafone Dijitale Özel Kampanyası

Vodafone internet sitesinden yeni hat talebinde bulunan ya da hat taşıma talebinde bulunan aboneler bu kampanyadan faydalanabilirler. Kampanya kapsamında seçebileceğiniz kendi kullanımlarınıza uyan bir çok paket bulunuyor. İsterseniz genç paket ya da Red tarifelerinden birini seçebilirsiniz.

6 GB internet hediyeniz ile dilediğiniz uygulamayı kullanabilirsiniz. Vodaofne.com.tr’de tarifeler kısmına gelerek tarifenizi seçip kampanyadan yararlanabilirsin.

Seçebileceğiniz Bazı Tarifeler

  • Uyumlu 4GB: 33 TL/ ay Taahhütsüz 53 TL
  • Redli 8: 49 TL/ ay Taahhütsüz 79 TL
  • Uyumlu Online 6: 45 TL/ ay Taahhütsüz 65 TL

Mobil İnternet Paketi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

İnternet dünyasının cep telefonlarıyla birleşmesinden itibaren insanların internette geçirdiği zaman daha da artmıştır. Özelliklede sosyal medya uygulamalarının cep telefonu üzerinden takip edilebiliniyor olması bu zamanı daha da yukarılara çekmiştir. İnsanlar cep telefonlarına internet paketi yüklerken en ucuzunu, en avantajlısını ve en hızlısını tercih etmeye çalışmaktadır.

Mobil internet paketi satın alırken cep telefonunuzdan interneti hangi amaçla kullandığınız büyük öneme sahiptir. Örneğin cep telefonunuzdan eğer film, dizi veya video izliyorsanız daha yüksek kotalı ya da limitsiz olan internet paketlerini tercih etmelisiniz. Ancak evinizde zaten ve internet varsa ve telefonunuzdan çok sık giriş yapmıyorsanız düşük kotalı mobil paketler işinizi görecektir.

GSM şirketleri ile taahhüt işlemlerini yaparken kısa süreli yapmakta her zaman fayda vardır. Zira telefon kullanımınızda bazı değişikler yapmak isteyebilirsiniz. Örneğin önceden telefonun mobil paketini daha az kullandığınız bir dönemden sonra daha sık kullanacağınız bir dönem gelebilir ya da tam tersi olabilir. Bu sebeplerden ötürü taahhüt ne kadar kısa süreli olursa o kadar iyidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.