Bedava internet

Vodafone Doldur 2 GB internet

08 Eylül 2019
Vodafone Doldur 2 GB internet

Vodafone Doldur 2 GB internet kampanyası. Bu kampanyadan sadece faturasız aboneler yararlanabilirler. Kampanyalı paket sayesinde tarifenin biteceği güne kadar geçerli 2 GB internet kullanım hakkı 12 TL’dir.

Vodafone faturasız aboneler bu ek internet kampanyasından yararlanabilirler. Mevcut Tarife içeriğinde 2 GB internet hakkı olan müşteriler bu paketi alabilecektir. Tarifesinde 1 GB internet ya da 2 GB internetten fazla interneti olan müşteriler bu paketi satın alamaz.

Vodafone Doldur 2 GB internet Nasıl Yapılır?

  • DOLDUR 2GB yazıp 7000’e sms göndererek alabilirsiniz.
  • Tarifenin biteceği güne kadar geçerlidir.
  • Paket ücrfeti 12 TL’dir.
  • Kullanılmayan haklar geçerlilik süresinden sonra silinir.
  • Tekrar etmez.
  • Faturasız aboneler satın alabilir, yurt içinde geçerlidir.

Doldur 2GB İnternet Paketi

  • 2GB internet
  • Tarifenizin bitiş tarihine kadar geçerlidir
  • Tekrar Etmez

Bonus Bilgi

Mobil İnternet Doğru Kullanılmalı

Mobil internet insanlara yaşamlarını kolaylaştırmak adına her geçen gün çok daha hızlanmaya çalışılan ve hatlara gerek kalmaksızın kullanılabilen modern teknolojinin nimetlerindendir.

Yoğun yaşam koşturmacasında insanların cep telefonlarından kolayca alışveriş yapmaları, faturalarını ödemeleri, raporlarını göndermeleri, işleri hakkında her şeyi kolayca yapabilmesi mobil interneti hayatımızda çok önemli bir noktaya taşımaktadır.

Dünyanın hemen her yerinde kullanılan mobil internet sayesinde insanların yaşamlarına büyük kolaylıklar sunulmaktadır. Hiç yorulmadan telefonlarınızdan hayatı yakından takip edebime imkanınız bulunmaktadır.

Modern dünyanın gerisinde kalmak istemeyen tüm GSM şirketleri ise hemen tüm konuşma paketlerinin içerisinde interneti de sunmaktadır. Hatta mobil internet için hatlarda konuşma süresinden çok internet GB önemsenerek tercihler yapılmaktadır. Kullanıcıları için bol interneti çok ucuza sunan firmalar çok daha fazla cebe girmeye devam etmektedir. 3,5G, 4,5g derken 5G çok yakın bir zamanda tüm uyumlu telefonlarda boy göstermeye başlayacak.

Dünya bu kadar değişir ve gelişirken mobil internetinizi doğru işler için kullanmanız oldukça büyük önem arz etmektedir. Saatlerinizi internet başında geçirmek yerine yaşamak için de biraz zaman ayırmanız gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.