Bedava internet

Vodafone Doldur 3000 Gani – 30 GB internet

11 Eylül 2019
Vodafone Doldur 3000 Gani – 30 GB internet

Vodafone Doldur 3000 Gani paketini doldurarak kullanmaya devam edebilirsin. Bu kampanyadan Gani 3000 tarifesini kullanan aboneler yararlanabilirler. Farklı tarifelerde olan aboneler kendi tarife özelliğine göre doldur paketinden yararlanacaklardır.

Vodafone Doldur paketleri, aktif tarifenizin biteceği güne kadar paketinizi doldurmanıza yarar. Gani tarifelerde bildiğiniz üzere herhangi bir internet hakkı bulunmuyor. Fakat tabi ki internet kullanabiliyorsunuz. Gani tarifeler ile 30 günlük kullanım süresi içinde maksimum 30 GB internet kullanabilirsiniz. Bu kullanımı da mevcut dakikalarınız ile yapabilirsiniz.

Vodafone Doldur 3000 Gani Paketi Nasıl Yapılır?

1. Vodafone müşteri temsilcisini arayarak satın alabilirsiniz.
2. Vodafone Yanımda uygulamasından satın alabilirsiniz.
3. 7000 Sesli yanıt sisteminden de paketi satın alabilirsiniz.
4. Faturasız 3000 Gani tarifesini kullanan aboneler alabilir.

Paket içeriği tarifenin biteceği güne kadar geçerli olacaktır. Kullanılmayan haklar paket geçerlilik süresi sonunda otomatik olarak silinir. Paket tekrar etmez. Doldur 3000 Gani paketinin aktif hale gelebilmesi için hattınızda yeterli TL olması gerekir.

Doldur 3000 Gani

  • 3000 Gani dakika
  • Tarifenizin bitiş tarihine kadar geçerlidir
  • Tekrar etmez

Mobil İnternet Paketini Tasarruflu Kullanmanın Yolları

Mobil internet paketini tasarruflu kullanımının en etkili yöntemlerinden bir tanesi veri kullanımını iyi bir şekilde takip edebilmektir. Bu takip sayesinde mobil internet paketinizin ne kadar kotasının kaldığına, girdiğiniz uygulamada ne kadar internet harcadığınıza dair bilgileri kolayca öğrenebilirsiniz. Bu bilgi ile birlikte mobil internet paketinizi çok daha verimli bir şekilde kullanmanız mümkün olacaktır.

Bu takip sayesinde harcadığınız hücresel veri miktarını öğrenebileceğiniz gibi uygulamaların internet paketinizden ne kadar harcadığını da hemen öğrenebilirsiniz. Telefonunuzun ayarlar kısmına girin oradan da hücresel veri kullanımı seçeneğine girerek bu verilere kolayca ulaşabilirsiniz. Burada bulunan istatistikler el ile sıfırlanmamaktadır. Bu işlemi ancak fatura kesim dönemlerinde yapabilmektesiniz.

Yine akıllı telefonunuzun ayarlar bölümünde bulunan veri kullanımı kısmına girerek mobil internet paketine sınırlama da getirebilmektesiniz. Kota sınırını aştığınızda veya sınırı aşmaya yaklaştığınızda telefonunuz size uyaracaktır. Bu sayede mobil internet paketinizin kotasını aşmazsınız ve kabarık bir fatura ödemesi yapmak zorunda kalmazsınız. Mobil veriyle işiniz bittiğinde kapatmayı da unutmayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.