Bedava internet

Vodafone Doldur 5 GB internet 18 TL

03 Eylül 2019
Vodafone Doldur 5 GB internet 18 TL

Vodafone faturasız ek internet paketleri arasında faydalanabileceğiniz paketlerden biri de DOLDUR 5GB paketidir. Bu paket ile tarife süresi içinde kullanabileceğiniz 5 GB internetiniz olur.

[TOC]

Vodafone Doldur paketleri sadece hattına tanımlı aktif tarife olan aboneler kullanabilirler. Diğer türlü, yani tarife aktif değilken pakete kayıt olursanız internet yüklenmez. Daha sonrasında yükleme yaptığınızda tarifeniz aktif hale geldiğinde, bu paketin tanımlanması içinde yeterli TL bakiyesi bulunuyorsa aktif hale gelir. Doldur 5 GB paketinin geçerlilik süresi 30 gündür. Fakat bu 30 günlük süre tarifenin aktif hale geldiği gün alındığı durumlarda geçerlidir. Örnek: Tarife bitimine 9 gün kaldıysa ve siz doldur 5 gb internet paketini aldıysanız bu paket 9 gün geçerli olur.

Doldur 5GB İnternet Paketi

  • 5 GB İnternet
  • Tarifenizin bitiş tarihine kadar geçerlidir
  • Tekrar etmez
  • 18 TL

Vodafone Doldur 5 GB internet Nasıl Yapılır?

Vodafone aboneleri bu paketi bir çok yöntem ile satın alabilir.

  • Hiç internetiniz kalmadıysa ve tarifenin yenilenmesine daha çok varsa DOLDUR 5GB yazıp 7000‘e sms göndererek satın alabilirsiniz.
  • 7000 Sesli IVR sisteminden satın alınabilir.
  • Yanımda uygulamasından ya da müşteri hizmetlerini arayarak satın alabilirsin.
  • Paket yurt içinde geçerlidir ve hattına tanımlanması için yeterli bakiyenin olması gerekir.

Vodafone Doldur 5 GB Nasıl İptal Edilir?

Paketi geçerlilik süresi sonunda otomatik olarak iptal olur. Fakat hattınızda yeterli TL yokken pakete kayıt olduysanız ve henüz aktif hale gelmediyse ve ilerleyen sürede kullanmak istemiyorsanız iptal edebilirsiniz.

İptal işlemini Yanımda uygulaması ya da Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsin.

Güncel kampanyalardan her zaman haberdar olmak için sayfa bildirimlerine izin vermeyi unutma.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.