Bedava internet

Vodafone Eba Kampanyası 3 GB Bedava internet 2020

10 Nisan 2020
Vodafone Eba Kampanyası 3 GB Bedava internet 2020

Vodafone Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Kampanyası ile 3 GB bedava internet kullanım hakkı.

Bireysel faturalı ve faturasız tüm Vodafone aboneleri, Milli Eğitim Bakanlığına ait eba.gov.tr ve EBA uygulaması üzerinden hizmet sunan eğitim portalına her ay 3 GB’a kadar ücretsiz erişim sağlayabilirler.

Bu kampanya sayesinde Eba Uygulamasını kullanırken 3 GB hediyeden gider. Verilen 3 GB internet sadece EBA uygulamasında geçerlidir.

Tüm Vodafone TV aboneleri, TRT EBA TV İlkokul, Ortaokul ve Lise kanallarını mobil internetlerinden yemeden izleyebilirler.

Vodafone, MEB tarafından okulların tatil edilmesi ve uzaktan eğitim kararı üzerine verilen 3GB internet desteğine 3GB daha ekleyerek toplamda 6GB interneti Nisan ayı sonuna kadar, Milli Eğitim Bakanlığına ait eba.gov.tr ve EBA uygulaması’nda kullanılmak üzere tüm Vodafoneluların hatlarına otomatik olarak tanımlamıştır.

Otomatik olarak tanımlaması yapılan bu kullanım haklarına istinaden, müşterilerimizin farklı herhangi bir talepte bulunmasına ya da işlem yapmasına gerek yoktur.• Kampanya, 30.04.2020 tarihine kadar her ay tekrarlanmak üzere tüm Kurumsal ve bireysel faturalı ve faturasız abonelere ücretsiz olarak tanımlanmıştır.

Güncel kampanyalar hakkında bilgi edinmek için 542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 2020 yılında da müşterilerinin en iyi hizmeti alması için çalışan Vodafone MEB’e ait EBA uygulamasında geçerli 3 GB internet hediye ediyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.