Bedava internet

Vodafone En Avantajlı Tarifeler 3 GB Bedava internet

08 Ağustos 2019
Vodafone En Avantajlı Tarifeler 3 GB Bedava internet

Avantajlı tekliflere gelenler Vodafone 3 ay 3 GB Bedava internet kampanyasından yararlanabiliyor. Bu kampanya yanımda uygulamasından faturasız müşterilere sunulmakta olan bir fırsattır.

Diğer gsm operatörlerinde olduğu gibi Vodafone’da yaz aylarında daha fazla kampanya yapıyor. Yaptığı bu kampanyaların bazıları müşterileri kendi bünyesine katmak için. Bazıları da faturasız abonelerini faturalı hatta geçirme yönünde. Faturasız bir Vodafone hat kullanıyorsanız operatörünüz tarafından aranıp paket önerisi ya da faturalıya geçiş yapın gibi görüşmeler yapmışsınızdır. Vodafone Yanımda uygulamasında da şuan faturasız abonelere tarife sunumu ve hediye olarak ta 3 ay 3 GB bedava internet kampanyası sunuluyor.

Eğer mevcut faturalı bir aboneyseniz. Faturalı hatta geçiş yapmak istemiyorum hediye yok mu diye merak edenler Vodafone Bedava internet kategorisine bakabilir.

Özel Teklifler 3 GB Bedava internet

Red tarifesine faturasız hattan gelenler , 12 GB ‘lık red paketini seçtiklerinde 3 ay geçerli 3 GB bedava internet hediyesinden de yararlanırlar.

İlgili tarife içeriği: 12 GB, HER YÖNE 1500 dakika konuşma, Vodafone ve sabit hatlarla sınırsız konuşma ve 250 adet sms bulunmaktadır.

Bu tarife faturalı bir pakettir ve taahhütlü fiyatı 59 TL’dir.

Şimdi Faturalı’ya Geçmenin Tam Zamanı

Bu tarife de yine farklı bir red tarifesi. Diğer tarifeye göre 2 gb daha az internet bulunuyor. Yani 10 GB internet, 1500 dakika her yöne konuşma, sabit ve vodafone hatlarla sınırsız konuşma özelliği bu pakette. Ayrıca 250 adet her yöne mesaj hakkınız da bulunmaktadır.

Tarifenin taahhütlü fiyatı 54 TL’dir. Ek olarak bu tarife de yine faturalıdır. Bu pakete yanımda uygulaması üzerinden geçerseniz 3 Ay geçerli 3 GB bedava internet paketine de sahip olursunuz.

Kampanyalara Yanımda uygulamasından katılmadan önce kullanım koşullarını okuyun. Bu sayede bir problem yaşamadan katılım yapmış olursunuz. Ayrıca yine yanımda uygulamasından sana özel indirimler ve fırsatlara da gün içinde istediğin zaman bakabilirsin. Eğer paketindeki GB’lar yetersiz geliyorsa bu kampanya ile hem daha fazla internet olan pakete geçersin hem de 3 aylık hediye alırsın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Erkan dedi ki:

    12 GB bedava interneti kullanmak istiyorum. Bana da gönderin

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.