Bedava internet

Vodafone Fatura Aşım Telafisi ile 50 TL Hediye Ediyor

13 Eylül 2019
Vodafone Fatura Aşım Telafisi ile 50 TL Hediye Ediyor

Vodafone Fatura Aşım Telafisi ile 50 TL Hediye ediyor. Fatura Aşımının Telafisi Vodafone’da. Son 2 faturanızın en az birinde yurt içi yönünde dakika, SMS ya da internet kullanımında aşımınız varsa, Vodafone Yanımda uygulamasındaki size özel teklifleri kabul edin, aşım tutarınızın 50 TL’ye kadar olan kısmı iade edilsin.

Kampanyadan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken Vodafone Yanımda uygulaması içinde bulunan “Bana Ne Var” menüsüne girerek, Aşım Telafisi Kampanyası için size özel olarak sunulan tarife, kampanya ya da ek paket teklifini kabul etmek olacaktır.

Vodafone Aşım Telafisi Kampanyası

 • Kampanya kapsamında, müşteriler son 2 ayda yurt içi ses, SMS ve data kullanımı için yaptıkları toplam aşım tutarından fazla olan fatura için en çok 50 TL olacak şekilde iade alırlar.
 • Kampanyaya katılım şartları aşağıdaki gibidir. Müşteriler, şartların hepsinin sağlanması koşuluyla kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanyadan numara taşıma ile, yeni hat alarak, faturasız hattan faturalı hatta şebeke içi geçiş ile gelen veya Vodafone’da halihazırda aktif olan bireysel faturalı kullanıcılar yararlanabilir. Son ödeme dönemi geçmiş veya ödenmemiş faturası bulunan müşterilerimiz kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanyaya sadece Vodafone Yanımda kanalı üzerinden başvurulabilir.
 • Kampanyadan yararlanmak için en az 1 adet faturanın kesilmiş olması gerekir.
 • Kampanyadan son 2 fatura döneminde en az 1 kere aşım yapmış ve son 6 fatura döneminde Aşım Telafisi Kampanyası’ndan yararlanmamış müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Vodafone Yanımda uygulaması içinde yer alan “Bana Ne Var” sekmesindeki Aşım Telafisi Kampanyası için kişiye özel sunulan tarife, kampanya veya ek paket teklifinin kabul edilmiş olması gerekir.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin, Vodafone’un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara/gri listede, kredi kartı ya da cep aran kara listelerinde yer almaması gerekmektedir.
 • Aşım Telafisi Kampanyası kapsamında yapılacak aşım iadesi, sadece yurt içi dakika, SMS ve internet için yapılan kullanımları kapsar. Son 2 fatura döneminde dakika, SMS ve internet için toplamda yapılan aşımlardan yüksek olan fatura baz alınır. İlgili tutar 50 TL’ye eşit veya fazla ise 50 TL; 50TL’den az ise aşım tutarı kadar aşım iadesi bir sonraki faturaya yansıtılır.
 • Yurt içi kademeli aşım ve standart aşım ile yapılan yurt içi dakika, SMS ve internet aşımları ile yurt içi Avantajlı Aşım Paketi, Avantajlı Konuşma Aşımm Paketi, Avantajlı SMS Aşım Paketi, Avantajlı İnternet Aşım Paketi, Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi, Avantajlı Aşım SMS Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım Konuşma Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım SMS Paketi kapsamında yapılan kullanımlar Aşım Telafisi Kampanyası kapsamında iade edilebilir.
 • Aşım Telafisi Kampanyası kapsamında yapılacak aşım iadeleri için, müşterilerin yukarıda belirtilen kurallardaki aşım bilgileri kullanılır.
 • Aşım Telafisi Kampanyası kapsamına servis ücretleri, yurt dışı ve KKTC’de yapılan aşımlar, Kıbrıs ve özel servis numaraları yönüne yapılan dakika aşımları ve önceden alınan ek paketler dahil değildir.
 • “Ay” ifadesi ile, fatura dönemi kastedilmektedir.
 • Her kullanıcı kampanyadan 6 ay süresince yalnızca 1 defa yararlanabilir.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi edinmek için Vodafone müşteri hizmetlerini arayabilirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.