Bedava internet

Vodafone Faturasız 3’Lü Paketler – Tarifeler (Ucuz)

04 Ağustos 2019
Vodafone Faturasız 3’Lü Paketler – Tarifeler (Ucuz)

Vodafone Faturasız 3’lü tarifeler ve paketler 2019 yılına özel kampanyalar. Müşterilerin seçimine göre 3’lü paketler Vodafone’da. Üçlü paketler ile 19 TL’den başlayan tarifeler.

Yeni ve eski abonelere özel Vodafone Faturasız 3’lü Paketler ve tarifeler. Uygun fiyata ucuz Vodafone faturasız üçlü tarifeleri burada paylaşıldı. GSM alanında uluslar arası bir firma olan Vodafone Faturasız 3’lü paketler söz konusu olduğunda bol seçenekli fırsatlarla kullanıcısının karşısına çıkabiliyor. FreeZone, Bittikçe Dolan, Gani, Mega Tarifeler en çok ilgi çeken paketler oldu. Özellikle uygun fiyatlı paket fırsatları sunmak konusunda son derece iddialı olan Vodafone; Konuştuğunca İnternet Tarifeleriyle adından sıkça söz ettiriyor. İşte Vodafone Faturasız 3’lü paketler kapsamında sunulan; Vodafone Konuştuğunda İnternet Tarifeleri:

 • Konuştuğunca İnternet Small Paketi
 • Konuştuğunca İnternet Medium Paketi

Konuştuğunca İnternet Small Paketi; 27 TL karşılığında her yöne 500 dakika konuşma süresi ve 1000 SMS hakkı veriyor. Ayrıca paket dahilinde 1 ay süresince geçerli olan 3 GB internet de veriliyor.

Konuştuğunca İnternet Medium Paketi; 27 TL ücret karşılığında 1000 SMS VE 500 dakika her yöne konuşma hakkı veriyor. Ayrıca paket kapsamında 3 GB internet verilirken; hafta sonları da hediye veriliyor.

İşte İnterneti Bol Vodafone Faturasız 3’lü Paketler

Vodafone faturasız üçlü paketler kapsamında interneti bol özel paketlerden de söz etmek mümkün oluyor. Bu paketler özelikle interneti yoğun olarak kullananlara çok cazip geliyor. İşte çok cazip paket seçenekleri!

 • Konuştuğunca İnternet Large Paketi
 • Konuştuğunca İnternet XLarge Paketi

Konuştuğunca İnternet Large Paketi; aylık 30 TL karşılığında her yöne geçerli olan 750 dakika konuşma hakkı, 1000 SMS ile 4 GB internet hakkı tanınıyor. Ayrıca paket kapsamında hafta sonlarında da hediye veriliyor.

Konuştuğunca İnternet XLarge Paketi; 5 GB internet kullanım hakkını bu paketi tercih edenlere sunmakla birlikte her yöne 750 dakika konuşma hakkını ve toplamda 1000 SMS kullanma hakkını da veriyor. Bütün bu 3’lü paket için ödemeniz gerekli olan ücret ise 38 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Vodafone Faturasız Üçlü Tarifeler

 • Gani Tarifeler
 • Vodafone Gani 1000 Tarifesi – Paketi
 • Konuştuğunca internet Small Paketi: 2 GB internet, 500 dakika, 1000 adet sms aylık 27 TL.
 • Konuştuğunca internet Medium Paketi: 3 GB internet 500 dakika, 1000 sms aylık 25 TL.
 • Konuştuğunca internet Large Paketi: 4 GB internet 750 dakika her yöne konuşma, 1000 sms aylık 30 TL.
 • Konuştuğunca internet XLARGE Paketi: 5 GB internet 750 dakika her yöne konuşma, 1000 sms aylık 38 TL.
 • Konuştuğunca internet tarifelerinde hafta içi konuştuğun kadar hafta sonu internet hediye.

Vodafone Yenilenen Tarifeler

 • Yenilenen 2 GB Paketi: 2 GB + 1 GB internet, her yöne 750 dakika ve 250 adet sms aylık 25 TL.
 • Yenilenen 1 GB Paketi: 4 GB + 1 GB internet, her yöne 750 dakika ve 1000 adet sms aylık 30 TL.
 • Yenilenen 6 GB Paketi: 6 GB + 1 GB internet, her yöne 750 dakika ve 1000 adet sms aylık 35 TL.
 • *1 GB hediye internet, son 30 günde numara taşıma ya da yeni hat yoluyla Yenilenen Tarifelere gelen aboneler için geçerlidir. Vodafone Yanımda uygulamasından Hediye 1 GB paketine kayıt olunması gerekmektedir.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Paketleri Neden Avantajlı

Müşterilerini uluslar arası kalite standartlarında bir iletişim hizmetiyle buluşturmak konusunda iddialı bir GSM markası olan Vodafone faturasız 3’lü tarifeler söz konusu olduğunda karşımıza konuştuğunca internet paketleri çıkıyor. Konuştuğunca internet paketlerinde hafta içi ne kadar telefon konuşması yapmışsanız; hafta sonu o kadar interneti hediye olarak alabiliyorsunuz.

Vodafone Hafta Sonu Hediye İnternet Hangi Zaman Geçerlidir?

Hafta içi konuştuğunuz kadar hafta sonu internet kazanmak için konuştuğunca internet paketlerinden birisine dahil olmanız gerekmektedir. Bu kapsamda hafta içi kazandığınız internet hediyesini hafta sonu Cumartesi’nin ilk 1 saati içerisinde tarafınıza tanımlanmaktadır. Söz konusu hediyeler Pazar akşamı saat 23.59’a kadar geçerli olmaktadır.

Not: Tarife fiyatları operatör tarafından değiştirilmiş olabilir. Bu nedenle paketi yapmadan önce müşteri temsilcisi ile görüşme yapıp fiyat bilgisi almanız gerekir. Yenilenen tarifeler yukarıdaki gibidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.