Bedava internet

Vodafone Haftalık 5 GB internet Kampanyası

07 Eylül 2019
Vodafone Haftalık 5 GB internet Kampanyası

Vodafone faturalı aboneler internet kullanım hakları bittiğinde, ve fatura kesim tarihine daha 1 hafta varsa bu paketi satın alıyorlar. Bu paket sayesinde 7 gün boyunca 5 GB internet kullanmanıza olanak sağlanıyor.

Ayrıca GSM operatörüne ait güncel kampanyalarla da hediye alarak anlık internet kullanımlarını karşılayabilirsiniz. Bu kampanyaları alt kısımdaki bağlantıdan kontrol edebilirsin.

Mobil İnternet Kampanyaları

İnternet sayesinde aradığımız her şey parmaklarımızın ucunda bulunmaktadır. Alışveriş yaparken, araştırma yaparken her konuda hayatımızı kolaylaştırmaktadır.  Mobil internet; kısacası cep telefonlarımızda bulunan internettir. Herhangi bir kablo ya da modem olmadan telefonun çektiği her yerde rahatlık ile kullanılmaktadır.

Cep telefonu günlük hayatta en çok kullandığımız elektronik alettir. Mobil internet teknolojisinin gelişmesi daha da fazla yer almaya başlamıştır. Gün içinde yaşanan gelişmelerden hava durumuna kadar pek çok konu hakkında her şeye hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır.

Mobil internet üzerinden cep telefonunuzda bulunan uygulamalara erişebilir. Örneğin bankaya gidip uzun süreler beklemek yerine banka ile ilgili bir işleminiz varsa hızlıca yapabilirsiniz. Faturalarınızı ödeyebilirsiniz.  İşiniz hakkında yaşanan gelişmeleri veya gelen mailleri  cep telefonunuz ile takip edebilme imkanı sağlamaktadır.

Gün içinde zaman problemi yaşayan kişiler için birçok ihtiyacın karşılaşılmasında çok büyük faydaları bulunmaktadır. Alışverişe gitmek için mağaza ya da markete gitmek yerine cep telefonunuzdan ilgili site ya da uygulama üzerinden istediğiniz her şeyi alabilirsiniz.  Oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Vodafone Haftalık 5 GB internet Nasıl Yapılır?

  • 7 gün geçerlidir
  • Yalnızca yurtiçi kullanımda geçerli 5GB içerir
  • Paket otomatik olarak tekrar etmez
  • 25 TL’dir.
  • Paketi yanımda uygulamasından, Vodafone sitesinden ya da müşteri hizmetlerini arayarak satın alabilirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.