Bedava internet

Vodafone Hediye Çarkı 4 GB Bedava internet

15 Eylül 2019
Vodafone Hediye Çarkı 4 GB Bedava internet

Vodafone Bana Ne Var Menüsünde yer alan hediye çarkından kazanabileceğiniz hediyelerden biri de 4 GB bedava internet. Bu hediyeyi kazanabilmek için Uygulamanın telefonunuzda yüklü olması gerekir. Çünkü kampanyaya katılım uygulama üzerinden yapılmaktadır.

Diğer kampanyaları görmek için Vodafone bedava internet sayfasını ziyaret edin. Burada bütün güncel kampanyalar listelenmiş durumda. Size uygun olanlara katılıp hemen hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı 4 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

  • Sadece Vodafone aboneleri kampanyadan yararlanabilir.
  • Faturalı ve faturasız aboneler bu kampanyaya katılabilirler.
  • Yanımda uygulamasını telefonuna yükle ve giriş yap.
  • Sağ menüden Bana Ne Var kategorisine gel.
  • Hediye çarkı kampanyasına giriş yap.
  • Burada çarkı çevir.
  • 4 GB bedava internet gibi indirim ve fırsatlardan faydalanabilirsin.

Kesinlikle 4 GB internet tanımlanmaz. Buradaki hediyelerden biri de 4 GB internet kampanyasıdır.

Cepten İnterneti Nerelerde Kullanırız?

Sosyal medyada gezmek istediğimiz zaman Wifi bağlantıları bizin için hayat kurtarıcı olmaktadır. İstediğimiz kadar sosyal medyada gezme imkanı sağlayan wifi bağlantısı bulunmadığı zaman cepten interneti yani mobil veriyi açmak durumunda kalırız. Peki tam olarak cepten interneti nerelerde kullanırız? Neden mobil paketimiz oldukça hızlı bir şekilde biter?

Bu soruların cevabını vermek aslında oldukça basit bir şekilde verebilmemiz mümkündür. Aktif bir şekilde sosyal medyayı kullanıyorsanız mobil paketleriniz hemen bitecektir.  İnstagram, Twitter, Youtube ve Whatsapp gibi sosyal mecralar genç, yaşlı fark etmeksizin herkesin kullandığı sosyal mecralar olarak bulunmaktadır. Genelde cepten internetimiz yani mobil paketlerimiz olduğu zaman bu mecralarda kullanırız. Bunun haricinde haberlere bakmak için Google ya da farklı arama motorlarında cepten internet kullanımını yaparız.

Cepten internetimiz olduğu bu interneti video izlemek, müzik indirmek ya da online oyun oynamak için kullanabiliriz. Seyahat ettiğimiz sırada farklı şeyler izlemek ya da bir şeyler okumak için kullanırız. Teknolojinin yoğun olarak kullanımının sağlandığı bir dönemde yaşıyoruz. Bundan dolayı cepten internetimizi kullanabileceğimiz oldukça farklı mecra bulunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.