Bedava internet

Vodafone Hoşgeldin 15 GB bedava internet

12 Eylül 2019
Vodafone Hoşgeldin 15 GB bedava internet

Vodafone faturasız’a yeni gelen abonelerin yararlanabileceği hoşgeldin kampanyası. Bu kampanya ile 15 GB bedava internet kullanım hakkı da hattınıza yüklenir.

Faturasız yeni hat alan abonelere özel fırsatlar Vodafone’da. İlk ay tarifeniz Vodafone’dan, üstelik tarifeye ek toplam 15 GB’a varan internet de hediye edilir. Vodafone Faturasız Başlangıç Paket’inin içinde 35TL cep kredi yüklü şekilde aktif hale gelmektedir. Bu kredi ile 35TL’ye kadar olan tarifelerin içeriği ilk ay otomatik olarak hattına yüklenir. Kampanyadan sadece yeni Vodafone aboneleri yararlanabilir. Yeni bir hat alarak gelen müşteriler kampanya içeriklerine sahip olacaktır.

Örneğin: Seçtiğin tarife 35 TL ya da daha düşük bir tutardaysa tarifen otomatik olarak aktif hale gelir. Hattına gelecek olan tanımlanma mesajından sonra ise tarifeyi kullanabilirsin.

Yeni Hat 15 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Yeni hat alarak gelen müşteriler 35 TL krediye ek olarak, aylık 5 GB internet faydasından da 3 ay boyunca tarifelerini yeniledikleri taktirde yararlanabilirler. Kampanyaya katılmak için “HEDIYE5GB” yazıp 7000‘e ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.
  • Hediye 5 GB paketinden, son 30 gün içinde yeni aktivasyon ile Vodafone’a gelen tüm faturasız içerikli tarife kullanan aboneler faydalanabilir.
  • Müşteriler pakete SMS ile giriş yaparak 3 ay boyunca ücretsiz olarak faydalanabilir. Paket aktivasyon tarihinden 90 gün sonra otomatik olarak müşterinin üzerinden kalkacaktır.

Faturasızda Yeni Hat Alanlara İlk Ay Tarife Hediyesi

  • Tavsiye edilen satış fiyatı 95 TL olan Başlangıç Paketi’nin içerisinde 35 TL Cep Lira yüklü olarak bulunmaktadır. Cep lira ile 35 TL’ye kadar Vodafone Faturasız tarife seçenekleri otomatik olarak yüklenebilir.
  • Aboneler, Cep Lira bakiyelerini *123#23# üzerinden sorgulayabilir.
  • Numara taşıma işlemi ile Vodafone’a geçiş yapmış aboneler yararlanamaz, yeni hat almış olmaları gerekmektedir.
  • Fiyatlara vergiler dahildir. 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir. Vodafone, kampanya şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK’ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.