Bedava internet

Vodafone İletişim Pass Sınırsız internet

11 Eylül 2019
Vodafone İletişim Pass Sınırsız internet

Vodafone aboneleri iletişim Pass paketi ile sınırsiz internet kullanabiliyorlar. Faturalı aboneler bu paketi 10 TL karşılığında satın alabilirler.

Vodafone İletişim Pass

  • Whatsapp’tan Facebook Messenger’a en sevilen uygulamalarda, siz ne kadar kullanırsanız kullanın internetin sonu yok.

Bu paket ile geçerli uygulamalarda sınırsız internet hakkınız olur. Bu sayede istediğiniz zaman arkadaşlarınızla anında iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca paket süresince internetin süresi ya da sınırı yok. Geçerli uygulamalarda rahatça kullanım yapabilirsin.

  • Vodafone Yanımda uygulamasından bu paketi 10 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Mobil İnternet

İnternet, günümüz koşullarında, insan hayatındaki en önemli unsurların başında gelmektedir. İstenilen tüm bilgilere belgelere bir dokunuşla anında ulaşmanın yolu internettir. Bir dönem, internete ulaşabilmek için bazı unsurların da yerine getirilmesi gerekmekteydi. Wi-fi ile internete bağlanabilmek şarttı ve bunun için kablolu ya da kablosuz modem şarttı.

Oysa mobil internetin gelmesiyle bu zorunluluk ortadan kalkmıştır. Mobil internet teknolojisinde, herhangi bir kablo ve modem olmadan ya da telefon hattına ihtiyaç duyulmadan istenilen yerde internete ve istenilen bilgilere ulaşmak mümkündür.

Mobil internet ilk olarak 1991 yılında 2G ile SMS ve MMS içn kullanılmaya başlamıştır. Günümüzde geçerliliğini yitiren bu sistem o dönemlerde epey bir ses getirmiştir. Daha sonra GPRS olarak adlandırılan diğer adıyla G, ilk mobil ağ olarak kullanılmaya başlamıştır. Günümüz teknolojisine göre oldukça yavaş kalan bu sistemin en önemli özelliği 3 G’ye hazırlık yapmasıdır.

3G ilk olarak 2001 yılında Japonya’da kullanılmaya başlamış, daha sonra diğer Avrupa ve Asya ülkelerine yayılmıştır. Herkes tarafından yakından tanınan bu ağ ile birçok müzik ve videoları izlemek çok kolaydır.

2003 yılında sunulan EDGE üç kat hızlı erişim sağlamaktadır. Şu an bile dünyanın bir çok yerinde bu ağ kullanılmaktadır.

Daha sonra hizmete giren H ve H+ maksimum hız seviyesini epeyce arttırmıştır. 2009 yılında Stockholm’de kullanılmaya başlanan 4G ise, zamanla tüm dünyaya yayılmış ve 100mbit /s hız sınırına ulaşmıştır.

Ve en son çıkan 4,5 G, 4G’nin bir üst sürümüdür. Tüm dünyada hızla yayılmaya başlanan ve ülkemizde de kullanılan bu sürüm, hız ve kalite açısından teknolojide bir devrim başlatmıştır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.