Bedava internet

Vodafone Karakartal 9 TL Destek 2 GB internet

09 Eylül 2019
Vodafone Karakartal 9 TL Destek 2 GB internet

Vodafone Karakartal 9 TL destek paketinden faturasız aboneler aylık 9 TL karşılığında yararlanabilirler. Mevcut faturasız aboneler bu pakete kayıt olduklarında sosyal medya uygulamalarında geçerli 1 GB cepten internet hakkına da sahip olacaklardır.

Karakartal 9 TL Destek Paketi

  • Aylık 2 GB Sosyal Medya Paketi
  • Galibiyet Primi: Kazanılan maç başına 500MB sosyal medya paketi
  • Ek fırsatlar: İmzalı forma, maç bileti, takım uçağıyla deplasmana gitme, seremoniye çıkma ile Kartal Yuvası ve Yemeksepeti’nde indirim

Vodafone Karakartal 9 TL Destek Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda uygulamasından, Vodafone internet sitesinden ya da Müşteri hizmetlerini arayarak satın alabilirsiniz.

Paketi iptal etmediğiniz sürece tekrar eder. İptalini ise Yanımda uygulamasından hemen yapabilirsiniz. İptal ettiğinizde kullanım haklarınızı geçerlilik süresi sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Mobil İnternet Bitince Nasıl Bir Yol İzlenmeli

Mobil internet mobil cihazlardan bir kablo yardımı olmadan internete ulaşabilmektir. İnternetin kullanımının artmasıyla, internet cep telefonlarında vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmiştir. Her GSM operatörü kullanıcılarına mobil internet imkânı sunmaktadır. Farklı mobil tarife paketlerinde farklı GB’larda internet bulunur. Bunlardan kullanılmak istenen miktarda internete sahip olan paket seçilebilir. Seçilen paketteki mobil internetin yeterli olmadığı durumlarda ya da beklenenden önce bitmesi halinde tarifeye ek internet paketleri satın alınabilir. GSM operatörleri tarifeye ek birçok internet paketi seçeneği sunmaktadır. Bunun dışında GB’ı daha fazla olan internet paketlerine de geçiş yapılabilir.

Mobil internetin olduğu cihazlara örnek olarak dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler verilebilir. Bu cihazlardan WİFİ noktalarına bağlanılarak kullanılan internet mobil internet değildir. Cep telefonlarında mobil internet için WİFİ seçeneği kapatılıp mobil veri seçeneği aktif hale getirilmelidir. Böylece internet cep telefonu tarifesinin satın alınmış olan internet paketinden kullanılır yani mobil internet kullanılmış olur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.