Bedava internet

Vodafone Nokia 5 Pro alan herkese, Mi Band 4 akıllı bileklik hediye

19 Eylül 2019
Vodafone Nokia 5 Pro alan herkese, Mi Band 4 akıllı bileklik hediye

Vodafone Nokia 5 Pro alan herkese, Mi Band 4 akıllı bileklik hediye fırsatından yararlanabilirsiniz. Vodafone’dan Nokia 5 Pro alan aboneler bu kampanyadan faydalanabilecektir.

Vodafone.com.tr’den de tarifenizin üzerine akıllı telefon satın alabilirsiniz. Ayrıca kampanya kapsamında Nokia 5 Pro cihaz alan aboneler Mi Band 4 akıllı saate de ücretsiz sahip olabilirler.

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Vodafone mağazalarına uğrayabilirsiniz.

Ekstra Bilgi;

Zengin İçerikli Faturalı Mobil Tarifeler

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve akıllı telefonların bütün işlerimizde yanımızda olması haliyle seçim yapacağımız paketleri de önemli kılmaktadır. Paket seçimlerimizde dikkat etmemiz gereken internet, sms, dakika ve sosyal platformlar için kullanımımıza uygun tarifeler seçmektir. Yoğun kullandığımız paket içeriklerinin fazla olduğu, kullanmadığımız içeriklerin onlara nazaran daha az olduğu paketleri tercih ederek aşım durumunda fazla ücret ödemekten ve kullanmadığımız içerikler için ücret ödemekten kaçınmış oluruz.

Bunun yanında hem işi, çevresi nedeniyle arama ve sms gibi içerikleri yoğun kullanan aynı zamanda İnstagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarını yani interneti de etkin kullanan tüketiciler için bütün içeriklerin kullanıma sunulduğu tarifelerimizi tercih etmek daha uygun olacaktır.

Zengin içerikli mobil tarifelerimize 12 ay taahhütlü faturalı hatlarla uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Faturalı hatlar için paket aşımlarınızda sizlerin herhangi bir işlemine gerek kalmadan uygun fiyatlarla ek paketlere geçiş sağlanır. Ayrıca otomatik ödeme talimatlarınızla fatura günü ve ödeme işlemleri gibi süreçlerle uğraşmanıza gerek kalmaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.