Bedava internet

Vodafone Öğrenciler için 3 Tarife Önerisi YENİ

18 Eylül 2019
Vodafone Öğrenciler için 3 Tarife Önerisi YENİ

Vodafone Öğrenciler için 3 Tarife önerilerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Unutmayın buradaki öneriler sonucunda kesinlikle bu tarifelere geçmeniz gerekmez. Bu tür tarifeler olduğuna dair de bilgi edinmenize yarar.

Öğrencilerin genelde bol internet kullandığını düşünerek, interneti en bol tarifeleri burada listeledik. Faturasızdan faturalıya geçecek olan 26 yaş ve altındaki Vodafone aboneleri bu tarifelerden faydalanabilirler.

Saçma Güzel 16

16 gb İnternet, 8 GB’ı seçeceğin pakette geçerlidir.
1000 dakika her yöne yurt içi konuşma, Sınırsız Whatsapp ve 100 adet sms’in ücreti aylık taahhütlü 47 TL‘dir.

Saçma Güzel 10

10 GB internet, 5 GB’ı seçeceğin uygulamada geçerlidir.
750 dakika her yöne konuşma ve Sınırsız Whatsapp hakkı bu tarifede seni bekliyor.
Ayrıca 100 adet mesajlaşma hakkı da bulunuyor.

Taahhütlü fiyatı aylık 37 TL’dir.

Saçma Güzel 8

8 GB internet, 4 GB’ı seçeceğin uygulamada geçerlidir. 500 dakika rahatça konuşma. 100 SMS ve Sınırsız Whatsapp özelliği.

Taahhütlü aylık fiyatı 29 TL’dir.

Sınırsız Whatsapp özellikleri Sesli ve Görüntülü aramalarda geçerli değildir.

Paket Seçimi ve İnternet Kullanımı

İnternet hayatımızın bir parçası haline geldi ve ona olan ihtiyacımız günbegün daha da artıyor. Artık internetsiz ve cep telefonsuz yaşayamaz hale geldik. Hepimiz internetten en iyi şekilde faydalanmak istiyoruz.

Operatörler, oluşturdukları altyapı sayesinde interneti telefonlarımıza kadar taşıyarak bize bu hizmeti sunuyorlar. Tabii ki de bu hizmeti belli ücretlendirme karşılığında sahip oluyoruz. Bütçe ve tercihlerinize göre her türlü tarife ve paket mevcut. Fakat bu tarifeler GSM operatörlerine göre farklılık gösterebiliyor. İnternet, konuşma, mesajlaşma bol olsun derken paketin fiyatı da artıyor. Kısacası operatörlerden daha iyi hizmet almak için elimizi cebimize atmamız gerekiyor.

Asıl olay ise interneti kullanırken başlıyor. Hepimizin de bildiği internet hızı hayatımızın başrolü oluveriyor. Dizi izlerken ya da internette gezinirken aniden düşen internet hızı bizi çıldırtmaya yetiyor. Peki internet hızı yükseltilebilir mi? Tabii.

Öncelikle internetin hızı ölçülmeli ki internetinizin yavaşlayıp yavaşlamadığını tespit edin. Uzun süredir telefonunuzu kapatıp açmıyorsanız bu işlemi de denemizde fayda var. İnternetin çekmediği yerlerde de bulunuyorsanız konumuzu değiştirmek iyi olabilir. Telefonunuzun bağlantı ayarlarını sıfırlamak da çözüm olabilir. SIM kartınızı takıp çıkartabilirsiniz. Hiçbiri işe yaramazsa GSM operatörünüzle görüşmenizi tavsiye ederiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.