Bedava internet

Vodafone Online Özel 30 GB Bedava internet 2020

24 Şubat 2020
Vodafone Online Özel 30 GB Bedava internet 2020

Vodafone aboneleri 2020 yılında da online başvuru yapmaları halinde 30 GB’a kadar bedava internet kazanabiliyor. Vodafone ayrıca fırsatlar dünyası kampanyasıyla da abonelerinin bir çok fırsattan faydalanabilmesine olanak sağlayan gsm operatörüdür.

Hattımı dijitalden başvuru yaparak aldığımda
herhangi bir ek faydam olacak mı?

Online’dan yapacağınız bütün başvurulara özel ilk 3 ayınızda toplam 30GB internet hediye edilir. Ayrıca Uyumlu tarifelere gelenlere ilk 3 ay %15’e varan indirim ve cezasız çıkış imkanı sunulur, Redli tarifelerde ise 12 ay boyunca +5GB hediye internet verilmektedir.

Kampanya kapsamında fırsatlardan faydalanabilmek için vodafone.com.tr üzerinden hattınızı Vodafone’a taşımanız ya da yeni bir hat almanız gerekir.

Kampanya kapsamındaki tarifeleri seçerek hem hediye internet kazanabilirsiniz, hem de ilgili indirimlerden yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.