Bedava internet

Vodafone Red Tarifesi 15 GB internet 49 TL

10 Ekim 2019
Vodafone Red Tarifesi 15 GB internet 49 TL

Vodafone Red Tarifesi 15 GB internet 49 TL. Vodafone’un özel kampanyası ile Redli 15 Özel tarifesi kampanyalı fiyatı ile aylık sadece 49 TL karşılığında seni bekliyor.

Tarife içeriğinde 15 GB internet: 1000 DK + 250 SMS Vodafone ve sabit hat ile sınırsız konuşma hakları bulunmaktadır.

Vodafone 15 GB internet 49 TL Tarifesi

Bu tarifeden Vodafone’a yeni gelen, yeni bir hat alan, hat taşıyan aboneler faydalanacaklardır.

Mevcut faturalı aboneler bu kampanyalı paketten faydalanamazlar.

24 Saat Teslimat Hizmeti

24 saat içinde teslimat hizmeti, Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Sakarya ve Tekirdağ illerinin linkte belirtilen ilçeleri için geçerlidir. Aktivasyon işlemleriniz tamamlandıktan hemen sonra, normal koşullarda Numara Taşıma için ortalama 3-4 gün içerisinde, Yeni Hat için 1 gün içerisinde Vodafone hattınız aktif hale gelir.

Vodafone 2019 yazında bir çok kampanya ile yeni müşterilerini bünyesine katmayı bu sayede başardı. Güncel kampanyalar ile Vodaofne’lu olanlar çok uygun fiyata faturalı ve faturasız paket kullanma fırsatını yakaladılar.

Kampanya hakkında bilgi almak için Vodafone müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.