Bedava internet

Vodafone Saçma Güzel 16 Tarifesi – 16 GB internet

10 Eylül 2019
Vodafone Saçma Güzel 16 Tarifesi – 16 GB internet

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Saçma Güzel 16 Tarifesi gençlerin faturalı hatta en çok tercih ettiği tarifedir. Nedeni ise 16 GB internet ve sınırsız Whatsapp özelliği. Whatsapp uygulamasında sınırsız mesajlaşa bilirsiniz hiç bir şekilde internetinizden tüketmez. Sesli ve görüntülü görüşme bu özelliğe dahil değildir.

Yeni kampanyalara katılarak hediye almak için Vodafone bedava internet sayfasında bulunan fırsatları kontrol etmeyi unutma.

Ayrıca tarifede yer alan 16 GB internetin 8 GB’ını seçtiğiniz uygulamada geriye kalan 8 GB’ı ise dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Uygulama seçimi yaparken en çok kullandığın uygulamayı seçersen bu tarife içeriği sana 30 günlük kullanımın için yeterli olacaktır.

Vodafone Saçma Güzel 16 Paketi

Vodafone2da 26 yaş ve altında olan abonelerin yararlanabileceği bir tarifedir. Tarifeye katılmak için yaşınız yeterli değilse, birinci dereceden 26 yaş ve altında olan akrabanızı kullanıcı olarak tanımlayın. Bu sayede siz de bu tarifeden faydalanabilirsiniz.

Mevcut Vodafone aboneleri bu tarifeden faydalanabilirler. Tarifeye taahhütsüz kayıt olursanız 69 TL, taahhütlü kayıt olursanız aylık 54 TL karşılığında kullanabilirsiniz.

Faturalı bir tarife olduğundan fatura kesim tarihinizi de sizin belirlemeniz gerekiyor. Pakete geçiş yaparken hangi tarihte faturanızın kesilmesini istediğinizi de müşteri temsilcisine belirtmekte fayda var.

Tarife İçeriği

  • 1000 dakika her yöne konuşma
  • 16 GB internet (8 GB’ı seçeceğin uygulamada geçerlidir)
  • Sınırsız Whatsapp (Sesli ve Görüntülü arama bu özelliğe dahil değildir)

Seçebileceğin Paketler

8 GB’ın geçerli olacağı paketlerden seçmen gerekenler aşağıda sıralanmıştır. Bu paketlerden sadece birini seçebilirsin.

  1. Gamer Video Paketi
  2. Müzik Paketi

Gamer Paketi Youtube uygulamasında geçerlidir. Müzik paketi ise Spotify uygulamasında geçerlidir.

Vodafone Saçma Güzel 16 Tarifesi Nasıl Yapılır?

Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak ya da Cep Merkezlerinden tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

Güncel kampanyalardan haber almak için bedavagb.com bildirimlerini kabul et.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.