Bedava internet

Vodafone Sınırsız Whatsapp Olan 3 FreeZone Tarifesi

17 Eylül 2019
Vodafone Sınırsız Whatsapp Olan 3 FreeZone Tarifesi

Vodafone sınırsız Whatsapp olan FreeZone tarifeleri. FreeZone tarifelerinde Whatsapp’ta sınırsız kullanım özelliği bulunuyor. Whatsapp kullanırken mevcut tarife internetinizden düşmez. Fakat bu kullanım sadece dosya gönderimi, fotoğraf ve ses kaydı gönderirken geçerlidir. Yapacağınız sesli ve görüntülü aramalar bu özelliğe dahil değildir.

Mevcut tarife interneti dışında sınırsız Whatsapp olan Tarifelerin üçü aşağıda sıralanmıştır. Bu tarifeler faturasız hatlar içindir.

Tarifeler

  • Saçma Güzel 4+
  • Saçma Güzel 10
  • Saçma Güzel 14

Yukarıdaki FreeZone tarifelerinde sınırsız internet özelliği de bulunmaktadır.

Ekstra Bilgiler;

İnternette Zararlı İçerikler Nedir?

İnternet hem oldukça faydalı hem de bir hayli zararlı hale gelebilmektedir. Bu durumlara erişim ya da sonuçlara çıkmada kişilerin internet kullanım alışkanlıkları etkilidir. Üstelik internette bulunan reklam sistemi ya da sitelerde yer alan virüsler, aynı internet ağını kullanan diğer bireylere de etki etmektedir. Kullanımlarda zararlı olarak belirlenen içerikler gerek yazılı gerek görsel gerek video şeklinde ekranlara gelebilmektedir. İnternette zararlı içerikler olarak tanımlanan konular özellikle çocukların düşünce yapılarını tamamen değiştirebilmektedir. Bundan ötürü zararlı içeriklerin engellenmesi şarttır.

İnternet Zararlı İçerikler Nasıl Engellenir?

Ülkemiz, internet denetimi açısından oldukça ileri seviyelere gelmiştir. Böylece belirlenen kıstaslara uygun olmayan siteler kullanımlara kapatılmaktadır. Böylece IP adres ayarlarını değiştirmeyen ya da farklı uygulamalar kullanmayan bireylerin zararlı olarak görülen sitelere erişimleri mümkün olmamaktadır. İnternette zararlı içerik engelleme konusunda aile ve çocuk filtreleri de bir çözüm olarak sunulabilmektedir. Filtreler sayesinde güvenlik duvarları kalın olmayan sitelere giriş yapılmamaktadır. Ya da giriş öncesinde bir bilgilendirme ekranı ile kullanıcılar uyarılmaktadır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.