Bedava internet

Vodafone Yanımda’ya Hoş Geldin Hediyesi 5 GB Bedava internet

19 Ekim 2019
Vodafone Yanımda’ya Hoş Geldin Hediyesi 5 GB Bedava internet

Vodafone müşterileri için kampanyalarını genelde Yanımda uygulamasından paylaşıyor. Bu kampanya da yine Yanımda uygulaması ile alınabilecek bir hediyeyi bizlere sunuyor. Kampanyadan faydalanabilmek için daha öncesinde yanımda uygulamasını kullanmamış olmanız gerekiyor. Bu yazımızda Vodafone yanımda hoş geldin hediyesi 5 gb bedava internet kampanyasını yazdık.

Kampanya sayesinde Vodafone Yanımda’ya Hoş Geldin Hediyesi kazanırsınız. Vodafone Yanımda’yı indirene 1 haftalık 5 GB hediye edilir.

Vodafone Yanımda Hoş Geldin 5 GB Bedava internet Faturalı

Hediye 5 GB Yanımda Paketi, 30.11.2019 tarihine kadar yeni müşteri alımına açık kalacaktır.

  • Nasıl Yapılır: Paketten sadece yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone müşterileri ya da son 30 gün içerisinde Vodafone faturasız Vodafone Faturalı aboneliğine geçen Vodafone aboneleri yararlanabilecektir.

Vodafone Yanımda Hoş geldin Kampanyası Faturasız

  • Hediyeden sadece yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturasız Vodafone’a gelen aboneler yararlanabilirler.
  • Hediye kapsamında abonelere 7 gün geçerli 5 GB yurt içi internet kullanım hakkı ücretsiz promosyon olarak verilecek.
  • Aboneler pakete Vodafone Yanımda uygulamasında “Ek Paket Al” sayfası üzerinden giriş yapabilecekler
  • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin ardından başlayacak.
  • Paket yenilenmez ve üst üste alınamaz.

Kampanyadan her bir abone 1 defa faydalanabilir. Kampanya ile alakalı faturalı ve faturasız bilgileri yukarıdaki gibidir. Kampanya şartlarına uygun olmayan Vodafone aboneleri kampanyadan yararlanamayacak.

Ekstra Bilgi;

Daha iyi Bir Kullanım için Kendinize Göre Bir Tarife Seçin

Vodafone’da Mobil internet paketi seçmek bu aralar herkesin aklına takılan bir mevzu oldu.Hangi tarifeye seçeceğimize karar vermekte zorlanır olduk.Herkes, kullanabileceği SMS, dakika ve internete göre tarife seçmek zorunda.Çünkü gereğinden fazla veya az alınan tarife cebinize zarar vermektedir.Bunları göz önünde bulundurarak, hangisine daha fazla ihtiyaç duyuyorsanız tercihinizi o yönde yapmalısınız.

Vodafone aboneleri, YouTube,Instagram ve Facebook gibi sosyal medya uygulamaları internetpaketinizi daha fazla harcamaktadır.Eğer bu uygulamaları yoğun olarak kullanıyorsanız daha fazla mobil internete ihtiyacınız olacaktır.Bunun yanı sıra WhatsApp, Skype,Hangoutsgibi mesajlaşma uygulamaları, interneti daha aztüketir.Fakat bu üç uygulamayı görüntülü arama yapmak için kullanmak isterseniz internet paketiniz daha çabuk bitecektir.

Bu sebeple ihtiyacımızın ne tip bir uygulama olacağını iyi düşünmeli ve karar vermelisiniz.Görüntülü arama kullanmak istiyorsanız ona göre paket seçmelisiniz.Sadece SMS ve konuşma için daha az bir pakete ihtiyacımız olacaktır.Bütün bunları düşünerek, internette geçirmeyi planladığınız zamana ve ihtiyacınız olan uygulamaya göre tarife seçimleri yapmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.