Bedava internet

Vodafone Yenilenen 2 GB Fırsat Tarifesi

03 Eylül 2019
Vodafone Yenilenen 2 GB Fırsat Tarifesi

Yeni Vodafone’lulara özel Yenilenen 2 GB Fırsat tarifesi. Faturasız mobil hat kullanıcıları bu tarifeden yararlanabilecektir. Faturalı Vodafone aboneleri kampanyadan faydalanamazlar.

Mobil hat kullanıcıların forumlara konu ettiği paketlerden biridir. Bir çok kişi bu tarifenin diğer operatörlerdeki paketlere göre çok daha avantajlı olduğunu belirtiyor. Nedeni ise muhtemelen fiyat bakımından çok uygun oluşu diyebiliriz. 30 gün beklemene gerek kalmadan istediğiniz anda tarifenizi yeniden satın alabilirsiniz. İletişim çağında yaşıyoruz artık. Mobil hattımızda dakika ve internet oldukça fazla önem taşıyor. Tabi interneti az kullanıp dakikalara önem veren bir çok gsm operatörü müşterisi de bulunuyor. Dakika paketi bakımından uygun bir tarife ve dilediğiniz zaman doldurmak için bu paketi tercih edebilirsiniz.

Yenilenen Tarife nedir?

Yenilenen tarifeleri Vodafone Faturasız müşterilere sunulan tarifelerdir. Yenilenen Tarifelerine geçiş ile birlikte otomatik olarak açılan servisler (3G, ROAMING, INTERNET, vb..) nelerdir? Tarifeyle beraber abonenin 3G, 4.5G ve Volte servisi açılır.

Vodafone Yenilenen 2 GB Fırsat Paketi

Vodafone 25 yaş ve altında olan abonelere ise Freezone tarifelerini öneririz. Çünkü bu tarifelerde daha fazla internet paketi, uygun fiyat ve avantajlı teklifler bulunmaktadır.

750 dakika,
250 adet sms,
2 gb cepten mobil internet,
İstediğin zaman tarife ücreti karşılığında tarifeni yenileme imkanı.
Paket fiyatı aylık 22 TL’dir.

Vodafone Yenilenen 2 GB Fırsat Tarifesi Nasıl Yapılır?

  • YENILENEN2GBFIRSAT yazıp 7000’e SMS gönderip, tarifeye geçiş yapabilirsiniz.
  • Tarifenizin tüm içeriğini istediğiniz zaman 30 gün geçerli olacak şekilde 22TL karşılığında tekrar yenilemek için YENILE yazıp 7000’e SMS göndermeniz yeterlidir.

Vodafone’a ait bu ve buna benzer bir çok avantajlı tarife bulunuyor. Bu gibi kampanyalardan haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.