Bedava internet

Vodafone’da 4.5G ile Daha Hızlı internet Kullanılıyor

12 Eylül 2019
Vodafone’da 4.5G ile Daha Hızlı internet Kullanılıyor

Vodafone aboneleri Red, FreeZone, Uyumlu tarife ya da faturalı ve faturasız fark etmeksizin 4.5G özelliğini aktif hale getirdiğinde daha hızlı internet kullanabiliyorlar.

Bir çok abone hala mevcutta 3G kullanıyor. Bildiğiniz gibi 2016 yılı itibariyle Türkiye’de bütün gsm operatörleri 4.5G hizmetini aynı gün aktif hale getirdi. 4.5G ile çok daha hızlı internet kullanan bir çok müşteri internetinin daha hızlı tükendiğini söyledi. Fakat bu durum psikolojik midir, yoksa gerçekten 4.5G ile daha mı hızlı internet tüketiliyor, bu konu hakkında fikir ayrımları devam ediyor.

Vodafone 4.5G Nasıl Açılır?

Vodafone bireysel aboneleri 4.5G yazıp 4545’e SMS atarak, Vodafone Self Servis uygulamasındaki Servisler bölümünden 4.5G‘yi seçerek veya Cep Merkezleri’ne gelerek bu servisi aktive edebilir, simkart ve cihaz uyumluluğunu kontrol edebilirler.

Sim kartı ve cihazı 4.5G uyumlu olan aboneler bu hizmetten ücretsiz yararlanabilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. selim dedi ki:

    Vodafone 4.5 g çekmiyor 3g daha iyi cekyor.4.5g internet çok gidyor.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.