Bedava internet

Vodafone’dan Gençlere Özel 3 Tarife

17 Eylül 2019
Vodafone’dan Gençlere Özel 3 Tarife

Vodafone’dan Gençlere Özel 3 Tarife, Vodafone 26 yaşının altındaki gençlere Özel tarifeler. Bu tarifelerden faydalanabilmek için 26 yaş altında olmanız ya da kullanıcı tanımlamanız gerekir. FreeZone tarifeleri olarak bilinen bu tarifelerde içerik bol fiyatlar ise diğer paketlere göre uygun fiyatlıdır.

Güncel kampanyalar için Vodafone bedava internet kategorisinde bulunan fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Vodafone’dan Gençlere Özel 3 Tarife Önerisi

Aşağıda listelenen tarifelerden yararlanabilmek için 26 yaş altında olmanız ya da bu yaş aralığında olan birinci dereceden akrabanızı kullanıcı olarak tanımlamanız gerekir. Faturasız aboneler içindir. Hat taşıma ya da yeni hat alarak gelen aboneler yararlanabilir.

Saçma Güzel 4+

4GB

2GB’I SEÇECEĞİN
PAKETTE geçerli

750DK Konuşma ₺ 22

Sınırsız Whatsapp

bu tarife yeni gelen abonelere özeldir.

Saçma Güzel 10

10 GB internet, 5 GB’ı seçeceğin uygulamada geçerli. 750 dakika her yöne konuşma, Sınırsız Whatsapp. 35 TL

Saçma Güzel 14

Saçma Güzel 14 gb tarifesinde 14 GB internet, 7 GB’ı seçilen uygulamada geçerli. 750 Dakika her yöne konuşma ve Sınırsız Whatsapp aylık 43 TL’dir.

Mobil İnternet Aşımı

İnsanlar mobil internet kullanımı sayesinde istedikleri bilgilere her yerden ulaşabilir hale gelmişlerdir. Bilgi ulaşımlarının yanı sıra akıllı cep telefonları sosyal medya hesaplarının takip edilmesinden video seyredilmesine kadar pek çok farklı neden için kullanılabilmektedir. Aynı nedenler mobil internetin kullanım alanlarını da belirlemektedir. Ancak mobil internet çoğunlukla sınırlı değildir. Bu neden yüzünden denetimli şekilde kullanılmaması halinde mobil internet aşımı bir problem olarak kullanıcıların önüne gelmektedir. Aşım sıkıntıları olmaksızın kullanım için ise birkaç noktaya dikkat edilmesi yeterlidir.

Mobil İnternet Kota

Mobil internet kullanımında aşım ıkıntısı yaşamamak için bireylerin ilk aşamada hangi uygulamaları kullandıklarını kontrol etmeler şarttır. Çünkü pek çok uygulama telefonların arka planlarında çalışmaktadır. Bunun yanı sıra kotaların dolmaması için otomatik güncellemelerin kapatılması da çok önemlidir. Güncellemeler genellikle uygulamasına göre değişim göstermekle birlikte internet paketlerinin büyük bir bölümünü yemektedir. Son olarak video platformlarının kullanılması, mp3 ya da video indirmek de kota dostu değildir. Bu tür davranışlardan uzak kalınarak mobil internet aşımı yaşanmamaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.