Bedava internet

Vodafone’u Tercih Etmeniz için 8 Neden

04 Eylül 2019
Vodafone’u Tercih Etmeniz için 8 Neden

Vodafone neden çok tercih ediliyor? Bir çok müşteri neden Vodafone’u seçiyor bunu sizler için Vodafone’lulara sorduk. Aldığımız cevaplar sonucunda ise aşağıdaki listeyi oluşturduk.

Cep telefonunu çok fazla kullananlar kullanımlarının sınırlanmasından hiç hoşlanmazlar. Ellerinden gelse her şeyin sınırsız olduğu bir tarifeyi kullanmak isterler. Dakikası, kısa mesajı ve interneti sınırsız bir tarife kişinin telefonun başında kalkmaması anlamına gelebilir. Bundan dolayı tamamen sınırsız bir tarife yerine kişinin en çok kullandığı alanı yüksek alması daha doğru olur. Sınırsız olmadığı müddetçe bütün tarifelerde bir sınır, limit olacaktır. Mobil operatörlerden bazılarında akıllı bir uygulama vardır. Bu uygulamada paketin kullanım hakkı bittiğinde operatör kendiliğinden kullanımı durduruyor. Böylece faturalara yansıyan limit aşımı ücretleri ile kabarmıyor.

Vodafone Durma Özellikli Tarifeler

Akıllı durdurma özelliğini kullanmak için operatöre belli bir miktar ücret ödemek gerekmektedir. Bu nedenle duran tarifeler diğer paketlere göre kısmen daha pahallı olabilir. Limit aşımında ödenecek miktarın çok çok altında olduğundan rahatlıkla ödenip akıllı durdurma uygulaması kullanılabilir. GSM operatörlerinin bazılarında ise üst sınır servisi bulunmaktadır. Üst sınır servisinde abone kendine faturada en yüksek limiti belirler ve müşteri hizmetlerini arayarak bu limiti belirtir. Örneğin fatura 100 TL olduğunda bilgilendirme mesajı almak istendiği müşteri hizmetlerine belirtilir. Belirlenen fiyat olduğunda bilgilendirme mesajı gönderilerek abone uyarılır.

Vodafone’u Tercih Etmeniz için 8 Neden

  1. Duran ve Devreden Tarifeler
  2. FreeZone ile gençlere özel bol internetli uygun fiyatlı tarifeler.
  3. Red tarifeleri ile bol gb ve premium özellikler.
  4. Pass paketleri ile geçerli uygulamalarda sınırsız internet kullanımı. (İnstagram, Facebook ve Youtube gibi)
  5. Yanımda uygulaması ile verilen hediye internet ve indirim hakları.
  6. Fiyat bakımından uygun olduğu için bir çok müşteri seçimini Vodafone’dan yana yapıyor.
  7. Doldur paketleri ile uygun fiyata internet satın alabiliyor olması.
  8. Yeni gelen abonelere verilen 12 ay boyunca 2 gb bedava internet.

Genel anlamda Vodafone’un tercih edilmesinin sebebi internet diyebiliriz. Diğer operatörlerin ya çok pahalı olduğunu ya da şebekesinin yetersiz olduğunu da belirtenler oldu tabi ki.

Not: Burada gsm operatörünün avantajları müşterilerine sorularak yazılmıştır. Bunun dışında bulunduğunuz bölgede şebeke vs problemleri yaşanıyorsa tercihinizi farklı gsm operatörleri olarak yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.