Bedava internet

Yabancılara Özel Fiber İnternet paketi Kampanyası

17 Eylül 2019
Yabancılara Özel Fiber İnternet paketi Kampanyası

Yabancılara Özel Fiber İnternet Kampanyası, İnternet hayatımızda büyük bir yeri bulunmaktadır. Nerdeyse bütün işler internet üzerinden yapılmaktadır. Yabancı müşteriler içinde geliştirilen kampanyalar bulunmaktadır. Bu kampanyalardan biri de Yabancılara Özel Fiber İnternet Kampanyası ile ışık hızında internetin keyfini çıkartabilirler. Böyle bir kampanyadan ayda 69,9 TL’den başlayan fiyatlar ile sizin ihtiyacınız olan kotayı belirledikten sonra sahip olabilirsiniz. Fiber internet kampanyasında çeşitli internet kotaları ve hızlarında paketler bulunmaktadır.

Yabancılara Özel Fiber İnternet Kampanyası Şartları Nelerdir?

Yabancılara Özel Fiber İnternet Kampanyası 1 Ocak 2020’ye kadar geçerli olup 12 ay süre taahhüt edilmektedir.  Bu kampanya ile internet bağlatabilmeniz için bulunduğunuz ilde Turkcell Superonline altyapısının olması gerekmektedir.

Kampanyadan yararlanabilmek için başvuru talep girişi yapmanız gerekmektedir. Başvuru talebinden sonra mesaj gelecektir. Mesajda iki gün içerisinde kurulum ve aktivasyon bedeli olarak 300 TL ödemeniz gerekmektedir. Ödeme yapıldıktan sonra bir mesaj daha gelecek ve kurulum süreci devam ederek tamamlanmaktadır. Eğer ödeme yapılmaz ise talebiniz iptal edilmektedir.

Yabancılara Özel Fiber İnternet Kampanyası içinde bulunan Platinum paketlerden birinin seçilmesi halinde Turkcell Platinum avantajlarından da yararlanmaktadır. Bunun dışında 25 Mbps Süper Paketi seçmeniz halinde 31 Mart 2019’a kadar Platinum avantajlarından da yararlanılabilmektedir.

Kullandığınız fiber internet kampanyasının yeterli gelmediğini düşünmeniz halinde başka bir pakete geçebilirsiniz. Yeni pakete geçmeniz halinde paketin ücreti geçerli olacaktır. Kampanya fiyatlarına 8 TL modem fiyatı da dahildir.

Yabancılara Özel Fiber İnternet Kampanyası Fiyatları Nelerdir?

Her kişinin ihtiyacı olan internet kotası değişmektedir. Kampanya fiyatları da istenilen kotaya göre değişmektedir. Yabancılara Özel Fiber İnternet Kampanyası ile 50 GB ve 25 Mbps kotalı internet kampanyası 69,9 TL’dir. Eğer 100 GB ve 50 Mbps kota isterseniz 79,9 ve 200 GB ve 100 Mbps kotada ise 89,9 TL’dir.  Bu üç kampanya kotasını aşmayan paketlerdir. Yani kotayı doldurmanız halinde hizmet ay sonuna kadar durmaktadır.

Eğer kotanın dolması halinde ek internet alarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Kotanın limitsiz olmasını istemeniz halinde kampanya ücretleri internetin hızına göre değişmektedir.  Kampanyalarda süper internet, platin paket gibi seçenekler bulunmaktadır.

  • 15 Mpbs ve limitsiz internet 79,9 TL’dir.
  • 25 Mpbs Süper İnternet kampanyası ise 25 Mpbs ve limitsiz internet 89,90 TL’dir.
  • 35 Mpbs Platin Paket’te ise 35 Mpbs ve limitsiz internet 99,90 TL
  • 50 Mpbs Platin Paket kampanyası ise 50 Mpbs ve limitsiz internet 129,90 TL’dir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.