Bedava internet

Yapı Kredi Bankası Boyner 250 TL ve Üzeri Alışverişe 50 TL

02 Eylül 2019
Yapı Kredi Bankası Boyner 250 TL ve Üzeri Alışverişe 50 TL

Boyner’den 250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde 50 TL İndirim Yapı Kredi Mobil’de seni bekliyor. Yapı Kredi bankası ve Boyner’in ortaklaşa düzenlediği kampanya ile Boyner uygulamasından 250 TL ve üzeründe bir tutarda alışveriş yapınca 50 TL indirim hakkına sahip olursunuz.

1 – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil uygulamasına giriş yapın, Boyner mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde tüm indirimlere ek anında 50 TL indirim hakkına sahip olun.

Boyner.com’dan İndirim Kodunuzu Nasıl Kullanacaksınız?

  • İndirim kodları Yapı Kredi Mobil “Kampanyalar” bölümüne yüklenir ve 30 Eylül 2019 tarihine kadar yüklü kalır. Müşteriler kampanya kodlarını 1 Ekim 2019 tarihine kadar yapacakları alışverişlerinde kullanabileceklerdir.
  • Kampanyadan yararlanmak için, kampanya kodunun Boyner Mobil uygulamasında sepetim sayfasında, İndirim Kodu Kullan alanına girilmesi gerekmektedir.

Kampanya Koşulları

  • 1 – 30 Eylül tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil’e T.C. Kimlik Numarası veya Kullanıcı Kodu ile giriş yaparak kampanyaya dahil olan müşterilerimiz Boyner mobil uygulamasından yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 50 TL indirim kazanacaktır.
  • İndirim kodları Yapı Kredi Mobil “Kampanyalar” bölümüne yüklenecektir ve 30 Eylül 2019 tarihine kadar yüklü kalacaktır. Müşteriler kampanya kodlarını 1 Ekim 2019 tarihine kadar yapacakları alışverişlerinde kullanabileceklerdir.
  • Kampanya yalnızca Yapı Kredi Bireysel müşterileri için geçerlidir.
  • İndirim kodu kişiye özel olup tek kullanımlıktır.
  • Kampanyaya elektrikli ev aletlerinde, kelebek işaretleri ürünlerde ve outlet ürünlerinde geçerli değildir.
  • Kampanya diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  • Siparişler için Boyner.com.tr web sitesinde yer alan “Teslimat Şartları” geçerlidir.
  • Yapı Kredi ve Boyner kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yapı Kredi bankasına ait güncel kampanyaları uygulama içindeki kampanyalar menüsünden takip ederek indirim ve parapuan kampanyalarından yararlanabilirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.