Bedava internet

Yapı Kredi Yeni Evli Çiftlere Kiralık Kasa %15 İndirimli

16 Ağustos 2019
Yapı Kredi Yeni Evli Çiftlere Kiralık Kasa %15 İndirimli

Yapı Kredi Bankası yaptığı kampanyalar ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Yapılan yeni kampanya düğün sezonunun başlaması ile, Yapı Kredi Yeni Evli Çiftlere Kiralık Kasa %15 İndirimli kampanyası oldu.

Evlilik cüzdanınız ile beraber değerli eşyalarınızı Yapı Kredi şubelerine getirin, kiralık kasalarda depozito ödemeyin. Üstelik ilk yıl kiralık kasa aidatınız da %15 indiriminden yararlanın. 17 Haziran- 1 Eylül 2019 tarihleri arasında, son 1 yıl içinde evlenmiş olan Yapı Kredi kullanıcıları evlilik cüzdanları ile şubelere başvurduklarında ilk yıl kiralık kasa aidatlarında %15 indirim ve depozito muafiyeti uygulanır.

  • Mevcut durumda kiralık kasası bulunmayan müşterilerimiz kampanya kapsamında olacaktır.
  • Kampanyaya katılım için evlilik cüzdanın ibrazı zorunludur.
  • Kampanya kapsamında yapılacak kiralık kasa alımlarında ilgili indirim sadece ilk yıl için alınacak aidat için uygulanacaktır.
  • Bu kampanya diğer kampanyalarla ve müşteri özelinde tanımlanan muafiyetlerle birleştirilemez.
  • Kampanya dahilindeki kiralık kasalar sınırlı sayıdadır.
  • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi edinmek için bireysel müşteri danışmanınızı arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.