Bedava internet

Yeni Aktif 13 Turkcell bedava internet

14 Eylül 2019
Yeni Aktif 13 Turkcell bedava internet

Turkcell operatöründe şu an yaklaşık 13 adet aktif kampanya bulunuyor. Bu kampanyalar ile bedava internet sahibi olabilirsiniz. 13 adet kampanyadan size uygun olanlara katılarak ücret ödemeden internet alabilirsin.

Aktif 13 Turkcell bedava internet Kampanyası için

Kampanya için Alt kısımdaki başlığı hemen ziyaret edin. Buradan güncel fırsatları kontrol edebilirsiniz.

Turkcell Bedava internet Kampanyaları

Bonus Bilgi

İnternet Erken Bitiyorsa Ne Yapmalı?

İnternet kullanıcılarının en fazla sorun yaşadığı surum internet paketlerinin çabuk bitmesidir. İnternetinin hızlı bir şekilde bittiğini düşüne kullanıcılar internet çabuk bitiyorsa ne yapmalı ile ilgili arama motorlarına oldukça fazla sormaktadırlar. İnternetin çabuk bitmesinin 3 farklı nedeni bulunmaktadır.

  • İlk olarak Google Play Store’ den Ayarlar butonuna tıklamanız gerekiyor. Ayarlar kısmında uygulamaları otomatik güncelle yazan kısma tıklıyoruz. Buradan uygulamaları yalnızca kablosuz bağlantı üzerinden otomatik güncelle kısmını seçiyoruz.
  • İkici yol olarak Google Play Store’nin arama kısmına Facebook For Swipe yazıyoruz. En üstte çıkan uygulamaya tıklıyoruz. İndirmiş olduğunuz uygumla Facebook kullanıcısıysanız bunu çok daha az bir internet ile kullanım sağlayabilmenize fazda göstermektedir.
  • Play Store üzerinden gerçekten kota dostu olan bir uygulama bulunmaktadır. Arama kısmından bu kota dostu olan Faster Lite uygulamasını indirerek internetin hızlıca bitmesine tedbir alabilirsiniz.

Bu uygulamalar sizin daha az internet kullanmanıza faydalı olacaktır. Ancak temel olarak video izlemek, sürekli olarak müzik dinlemek ve online oyunlar fazlaca internetin gitmesine neden olmaktadır. Bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.