Bedava internet

Yeni Android Oyun Geldi State of Survival

05 Eylül 2019
Yeni Android Oyun Geldi State of Survival

Android’de bize kalırsa son zamanların oyunu bu oyun. Android telefon ve tabletler de oyun severler için çok iyi oyunlar çıkarıyor. Bunlardan biri de State of Survival oyunu diyebiliriz.

Hayatta kalma oyunları bir süredir bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor. Bunlara son olarak State of Survival oyunu katıldı. Zombilere karşı kendinizi korumanız gereken bu oyunda kendinizi geliştirmeniz oldukça önemli. State of Survival oyununun yapımcısı KingsGroup Holdings tarafından google play üzerinden ücretsiz bir şekilde sunuldu.

State of Survival Oyun Oynanışı

Yeniden İnşa Et
Hayatta kalanlara güvenli bir sığınak sunmak ve felaket sonrası imparatorluğunun temellerini atmak için yerleşim yerini inşa et.

Kurtar
Sayını ve gücünü artırmak için hayatta kalanları kurtar. Özel yetenekleri olanları kurtar, salgın savaşında bu kahramanlara ihtiyacın olacak!

Araştır
Zombi hastalığı hızlı bir şekilde mutasyona uğruyor. Hastalığı tanımlayablmek için mümkün olan her araştırmayı yap. Enfeksiyonu kontrol eden eyaleti de kontrol edecektir!

Sosyalleş
Sayı demek güç demektir. Korku kapanı olan bu Vahşi’de hayatta kalabilmek için müttefikler edin ve stratejik ortaklıklar oluştur. Senden faydalanmaya çalışanlara karşı durabilmek için güç birliğine ihtiyacın var.

Kuralları Yeniden Yaz
İnsanlık 2. çağını yaşıyor. Hayatın düzene girmesi için kuralları yeniden yaz.

Oyun içi bazı özellikler yukarıdaki gibi. Oyunu Google Play uygulama mağazasından ücretsiz bir şekilde telefonuna yükleyebilirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.