Bedava internet

Yeni Gelenlere Vodafone Online Başvuruya Özel Tarifeler 2 GB Hediyeli

14 Ağustos 2019
Yeni Gelenlere Vodafone Online Başvuruya Özel Tarifeler 2 GB Hediyeli

Yeni gelenlere Vodafone online başvuruya özel tarifeler 2 gb hediyeli. Hat taşıma, yeni hat alarak gelecek olan aboneler gerekli şartlara uygun olduğu taktirde bu paketlerden yararlanabilirler.

2019 yılında hediye internet veren tarifeler istiyorsanız bu paketler tam size göre.

Vodafone ile başvurunuzu internet üzerinden yapın, SIM kartınızı dilediğiniz yere ücretsiz getirilsin. İlk 3 ay toplam 6 GB internet de ekstradan hediye edilir. Ayrıca 12 ay boyunca da her ay 2 GB bedava internet kampanyasından yararlanırsınız.

Online Başvuruya Özel Tarifeler

  • Uyumlu Online 6 GB Tarifesi: 8GB (6+2GB*) Her Yöne 750 DK 250 SMS UYUMLU 6GB ₺ 39 /ay Kontratsız / ₺59.
  • Red Online Pass’im: Seçeceğin bir uygulamada sınırsız internet kullanın. İstediğiniz zaman uygulamayı değiştirin. 10 + 2 gb internet, her yöne 1000 dakika ve 250 adet sms.
  • Online Pass’im 7: Seçeceğin bir uygulamada sınırsız internet kullanımı. 7+2 gb internet, 1000 dakika her yöne ve 250 adet sms hakkı.
  • Saçma Güzel Online S: uygulamayı değiştirme hakkı. 10 gb+ 2 gb internet – 5 gb’ı seçeceğin uygulamada geçerli, 750 dakika.
  • Saçma Güzel Online M: 14 GB + 2 GB bedava internet, internetinin 7 gb’ı seçeceğin uygulamada geçerli ve uygulamayı istediğin zaman değiştirebilirsin. 1000 dakika her yöne konuşma. Sınırsız Whatsapp kullanım hakkı.
  • Saçma Güzel Onlie L: 20 GB + 2 GB bedava internet, 10 gb internet seçeceğin uygulamada geçerlidir. Her ay uygulama değiştirme hakkı. 1000 dakika yurtiçi her yöne konuşma hakkı ve sınırsız Whatsapp.

Online Başvuruya Özel Tarifeler 2 GB Bedava internet

Vodafone’a hat taşıma ya da yeni bir hat alarak gelen abonelere özeldir. Aboneler vodafone.com.tr’den hat başvurusu yaptığında ya da hat taşıma talebi verdiklerinde bu tarifelerden birini seçip kullanabilirler.

  • 2 GB İnternet hediyesi her fatura kesiminde tekrar hattınıza yüklenir.
  • Yıl boyu toplamda 24 gb bedava internet kullanmış olursunuz.

Kampanyalardan sürekli haberdar olmak için bildirimleri kabul etmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.