Bedava internet

Yeni Kampanyalar Türk Telekom 7 GB Bedava internet

19 Ekim 2019
Yeni Kampanyalar Türk Telekom 7 GB Bedava internet

Yeni Kampanyaları bedavagb olarak sizlerle paylaşıyoruz. Bu kampanyada ise Youtube’ta bulduğumuz bir kampanyayı paylaştık. Bu kampanya ile 7 GB bedava internete sahip olursunuz. Kampanyanın nasıl yapılacağına dair bilgiyi Videolu anlatım ile öğrenebilirsiniz.

Ekstra Bilgi;

Türk Telekom Mobil Tarife Kampanyaları Bizi Nasıl Etkiliyor ?

Etrafımızda o kadar çok kampanya görüyoruz ki onlara kendimizi kaptırmamak hiç de kolay olmuyor. Son zamanların en büyük kampanyaları mobil paketlerdeki tarifelerden çıkıyor. Genelde internet, dakika, sms beraberinde bulunuyor. Bir tarifeyi seçtiğimizde hepsini beraber alıyoruz ama bazen ihtiyacımız olmayanı almak istemiyoruz. İşte burada kampanyaların da paketleri satın almamızdaki etkisi doğuyor.

Türk Telekom, bütün paketleri almak zorunda değiliz. Operatörler de bizlere bu konuda bir mecburiyet oluşturmuyor ama bazen sadece sms, dakika, internet aldığımız paketin ücreti, hepsini beraberinde aldığımız paketin ücretinden pahalıya geliyor. Ya da hiç ihtiyacımız olmayan sms paketini sırf dakika ve internet paketi avantajlı diye onu da içlerine dahil edip şu kadar tl daha fazla ama daha kampanyalı diyebiliyoruz. Evet belki bazen daha kampanyalı olabiliyor ama o kampanyalardan etkilenenler de bizler değil miyiz zaten. Örneğin bana sms ve dakika internet kadar lazım değil ama bir kampanya gördüğümde Türk Telekom interneti çok ise direkt o kampanyayı seçmek istiyorum.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.