Bedava internet

Ziraat Türk Telekom Banka Kanalı TL Yükleme Hediye Kampanyası

01 Ekim 2019
Ziraat Türk Telekom Banka Kanalı TL Yükleme Hediye Kampanyası

Ziraat Türk Telekom Banka Kanalı TL Yükleme Hediye Kampanyası ile Ziraat bankası mobil uygulamasından yapacağınız TL yüklemelerinde bedava internet kazanırsınız.

2 Eylül 2019 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Ziraat Bankası aracılığıyla 40 TL yüklemelere Günlük 5 GB, 50 TL yüklemelere Haftalık 5 GB, 100 TL ve üstü yüklemelere ise Aylık 5 GB bedava internet Türk Telekom müşterilerinin hattına tanımlanacaktır.

Ziraat Bankası Türk Telekom Bedava internet Nasıl Yapılır?

Yüklemeyi yapmadan önce kampanyaya katılmak için BANKA yazarak 5555‘e SMS gönderilmesi gerekir.

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  • Kampanya 02.09.2019-31.12.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • İlgili kampanyadan Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, BİMcell, POCELL, Faturasız Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel ön ödemeli aboneler yararlanabilecektir.
  • Müşterilerin bahsedilen tutarda yükleme işlemini gerçekleştirmeden önce BANKA yazıp 5555‘e göndererek kampanyaya kayıt olması gerekir.
  • Banka aracılığıyla yapacağınız yüklemeler dahilinde Bankamız internet şubesi, mobil şube, ATM’ler ve telefon bankacılığı vardır. Otomatik Talimatlı yüklemeler de geçerli olur.
  • Abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için kampanya kaydını başarılı bir şekilde tamamlamasının ardından kampanya geçerlilik süresi içerisinde Ziraat Bankası aracılığıyla tek seferde 40 TL, 50 TL veya 100 TL ve üzeri yükleme yapması gerekir.
  • 1000 TL ya da daha yüksek tutarlarda bakiyeye sahip olan aboneler TL yüklemesi yapamayacağından, yeniden TL yüklemesi yapabilmeleri için bakiyelerinin 1000 TL’nin altında olması gerekir.

Türk Telekom İnternet

Mobil İnternet Hızlandırma

Gelişen teknoloji ile birlikte yeni bir bilgiye ulaşmak ışık hızını yakalamış durumda. Hızınızı kaybetmeye başladığınızda birçok yöntem sizi bekliyor. Virüs taraması, kullandığınız bağlantıda başka kullanıcılar mevcut mu, cihazınızın ağ ayarları mı hızınızın yavaşlamasına sebep oluyor gibi birçok sebep hızınızın düşmesine neden olacaktır. Peki bu hız neden gerekli yavaş olsa internetimiz işimizi görmez mi? Dünyamızın gelişmesinde internetin büyük bir önemi vardır.

Saatlerce kitap okuyarak elde ettiğimiz bir bilgiyi internet sayesinde neredeyse bir saniye içerisinde elde edebiliyoruz. Bazen bir bilgiye gerçekten ışık hızında ulaşmamız gerekir. O an o bilgi hayat kurtaracaktır belki de. Bir mailin cevabını saatlerce beklemek işlerimizi aksatacak belki de işimizden edecek. Bu sebepten dolayı işini kaybeden birine teknoloji çağında olduğumuzu söylemek ne kadar inandırıcı olur ki. Hayatın su gibi akıp gittiği zamana yetişemediğimiz şu günlerde aslında bir gerekliliktir internet hızı. Gün içerisinde bizi yavaşlatacak her şeyden uzak dururken artık bir parçamız haline gelen internetin yavaş olmasını hayatımızın neresine sığdırabiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.